Gwiazdy

"Lody to nie słodycze, co?" Ewa Mrozowska poruszyła temat podawania dzieciom łakoci

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ewa Mrozowska w studiu Dzień Dobry TVN

Ewa Mrozowska, znana widzom stacji TTV z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", jest szczęśliwą mamą małego Leona. Chłopiec często pojawia się na zdjęciach, które dumna rodzicielka publikuje na łamach mediów społecznościowych. Tym razem zapozował w trakcie jedzenia lodów, a umieszczona w sieci fotografia stała się pretekstem do podjęcia tematu spożywania słodyczy przez dzieci.

Ewa Mrozowska w roli mamy

Ewa Mrozowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". 36-latka błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy już nie wyobrażają sobie popularnego show bez jej udziału. Duet, który stworzyła z Sylwią Bombą, dostarcza miłośnikom programu niezastąpionych emocji.

W 2019 roku Ewa Mrozowska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tej pory na łamach jej instagramowego profilu regularnie pojawiają się zdjęcia z małym Leonem. Macierzyństwo wyraźnie służy 36-latce, która często podkreśla, że wychowywanie syna przynosi jej wiele radości.

Ewa Mrozowska o podawaniu słodyczy dzieciom

Na instagramowym profilu Ewy Mrozowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym młoda mama zapozowała z synkiem podczas jedzenia lodów. Uroczy rodzinny kadr został opatrzony opisem, zwracającym uwagę na bardzo istotną kwestię.

My słodyczy nie jemy, ale lody to nie słodycze, co? Jakie macie podejście do słodkości? Dajecie dzieciom? Bo w większości jest masa cukru i oleju palmowego, dlatego zazwyczaj jestem na nie

- napisała gwiazda stacji TTV. Post wywołał lawinę komentarzy. Obserwujący Ewę Mrozowską rodzice chętnie włączyli się do dyskusji na temat tego, czy warto podawać swoim pociechom łakocie.

"Zdrowe słodycze jak najbardziej, chociaż nie ma nic lepszego, od dobrego owocka. Oczywiście, czasem coś normalnego, słodkiego. Uważam, że we wszystkim trzeba mieć umiar i balans", "Staram się zastępować słodycze owocami i domowymi wyrobami, dopóki babcie nie wkroczą", "Zazwyczaj sama robię słodkości, mam wtedy kontrolę nad ilością cukru" - pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sylwia Bomba zdradziła, jak poznała męża. "To było jak grom z jasnego nieba"

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości