Gwiazdy

Ewa Minge o chorobie onkologicznej i problemach z wyglądem. "Do dzisiaj cierpię"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Ewa Minge często zabiera głos, gdy komuś dzieje się krzywda. Gwiazda nie schowała głowy w piasek i tym razem. W jej ostatnim wpisie przeczytamy o sytuacji, jaka spotkała Katarzynę Warnke. Aktorka została "przyłapana" przez paparazzi w mało korzystnej dla siebie chwili.

Ewa Minge - historia działalności

Ewa Minga zrewolucjonizowała oblicze mody w Polsce. Na swoim koncie ma pokazy kolekcji na największych międzynarodowych wydarzeniach. Projektantka tworzy ubrania, ale zajmuje się również ekskluzywnym wzornictwem przemysłowym. Od 1996 prezentuje autorskie kolekcje ubrań. Ma na koncie pokazy mody w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Rzymie czy Montrealu, a także w trakcie tygodnia mody w Paryżu i Nowym Jorku.

W 2003 roku została zaproszona, jako pierwsza Polka, na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie podczas imprezy Donna sotto le Stelle. W maju 2008 zaprezentowała kolekcję na Festiwalu Filmowym w Cannes. Ponadto otrzymała tytuł Next Couture od włoskiej izby mody Alta Moda Alta Roma. W 2005 za zasługi w rozwój kultury Rzymu otrzymała medal imienny z rąk Silvio Berlusconiego.

Gwiazda ma dwóch synów - Oskara oraz Gaspara. Obecnie związana jest Jerzym Woźniakiem, swoim parterem biznesowym i właścicielem spółki MGK Fashion.

Ewa Minge broni Kasi Warnke

W ostatnich dniach media plotkarskie opublikowały zdjęcia paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć Kasie Warnke w towarzystwie męża w prywatnej sytuacji. Aktorka nie wyglądała zbyt korzystnie. Ewa Minge stanęła w obronie gwiazdy.

- Internet obiegły niekorzystne zdjęcia Kasi Warnke. Nie będę mojego postu obrazować jej zdjęciami, bo to piękna kobieta, która urodziła dziecko w dojrzałym wieku i pomimo rewelacyjnej urody i talentu z pewnością jej organizm przeżywa rewolucje hormonów, niedosypia i bywa, że budzi się w nienajlepszej formie. Ale czy to jest powód do sprzedawania jej zdjęć z prywatnych sytuacji tylko dlatego, że matka małego dziecka ma wory pod oczami? Klika się, hejtuje doskonale, obraża, dyskutuje, a wszelka aktywność, to zarabianie na jej twarzy - czytamy we wpisie.

Ewa Minge o swojej chorobie

Projektantka mody napisała także o swojej trudnej historii. Nie każdy wiedział, z czym zmagała się w swoim życiu. Choroba onkologiczna sprawiła, że Ewa Minge długo musiała walczyć o swój wygląd.

- Załączam odważnie moje zdjęcia, ulubione przez portale plotkarskie. Jest ich więcej. Straszą. Nie tylko Was, mnie także. Pierwsze sprzedał fotograf zielonogórski zaproszony na radę miasta. Podczas tej rady walczyłam o budynek na moją fundację onkologiczną. Rano obudziłam się i patrząc w lustro, poprosiłam syna, żeby poszedł za mnie. "Mamo ja nie przekonam radnych tak jak ty:. Myślę sobie, kogo będzie obchodziła moja monstrualna twarz? Byłam podczas końcówki ciężkiego leczenia, puchłam jak balon, nie mogłam patrzeć na siebie. Były dni lepsze, gorsze, ale częściej te drugie. Do dzisiaj cierpię, ale dzięki opiece wspaniałej lekarki nie jestem potworem, jak mnie mianują z lubością "dziennikarze" i hejterzy. Drugie zdjęcie z kongresu pacjentów onkologicznych, byłam tam jako pacjent i założycielka fundacji zarazem. Czułam się fatalnie, nie miałam siły nawet pójść do fryzjera i moja twarz także nie była w dobrej formie. Ale po co mi piękna twarz wśród ludzi, którzy chodzą w towarzystwie śmierci? Jak widać, znowu się komuś przydała, żeby na niej zarobić. Dzisiaj szczęśliwie nie muszę się ukrywać. Ostatnie zdjęcie, bez filtrów, które lubię, sprzed 5-ciu minut. Ale gdybym nigdy nie odzyskała swojej dawnej twarzy? Czy byłby, to powód, aby znęcać się nade mną? Czy moja tragedia (tak jest to tragedia, a nie sugerowany wybór medycyny estetycznej) jest powodem do zabawy i zbijania majątku przez obcych mi ludzi? Mam odwagi więcej jak przeciętny człowiek, ale inni jej nie mają. Ludzie dokąd zmierzacie mordując? Tak. Hejt to rodzaj morderstwa - zwierzyła się gwiazda.

Zobacz wideo: Ewa Minge o swoich zdjęciach w bikini: Jestem trochę ekshibicjonistką. Jak wrzucę takie zdjęcie, to jest kilka tysięcy polubień

Zobacz także:

Ewa Chodakowska o tym, jak zareagował jej mąż, gdy wyznała mu, że rezygnuje z macierzyństwa: "Dał mi pół roku na to, żebym się zdecydowała"

Andrzej Krzywy - muzyk, kelner, majster i niania. "Nie gwiazdorzy, ma dystans i niesamowite poczucie humoru"

Agata Młynarska radzi, jak żyć w spokoju i zgodzie ze sobą. Dziennikarka stawia na slow life

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości