Gwiazdy

Gwiazda "Żony Hollywood" o chorobie męża: "Jestem sama i muszę się nim opiekować"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ewa Halina Rich rozkochała w sobie widzów dzięki programowi "Żony Hollywood". Gwiazda, która kiedyś marzyła o blasku fleszy, dziś skupia się na bardziej przyziemnych czynnościach. W rozmowie z Barbarą Pasek dla Dzień Dobry TVN, Ewa Halina Rich opowiedziała o chorobie męża i wychowywaniu córek.

Kim jest Ewa Halina Rich?

Ewa Halina Rich zasłynęła w programie "Żony Hollywood", gdzie pokazała widzom swoje wystawne życie. Gwiazdę pamiętamy także z "Agenta". Ale na szklanym ekranie mogliśmy podziwiać ją już znacznie wcześniej. Kilkanaście lat temu celebrytka była "królową reklam" w Stanach Zjednoczonych i pracowała jako fotomodelka. Później poślubiła amerykańskiego aktora komediowego - Christophera Richa. Po urodzeniu dwóch córek, Lily i Daisy, Eva skończyła karierę aktorską i modelingową. Dziś wraz z rodziną mieszka w luksusowej posiadłości w Los Angeles.

Czym w pandemii zajmuje się Ewa Halina Rich?

Celebrytka w rozmowie z Barbarą Pasek wyznała, że zamiast czerwonych dywanów, czas woli spędzać pracując nad sobą.

- Więcej trenuję, ćwiczę, zajmuję się sobą. Dziewczynki moje są w domu, więc mam je 24 godziny na dobę. Muszę uciec, gdzieś się wyżyć - powiedziała Ewa.

Córki Ewy Rich chcą iść w ślady mamy

Lily i Daisy mają już prawie 17 lat. Nie kryją, że marzy im się kariera w show-biznesie.

- Cały czas zmieniają się im pomysły. Na początku było aktorstwo i modeling. Wychowały się świecie show-biznesu. Lily pięknie śpiewa, ale nie wiem skąd jej to przyszło, bo ani ja, ani mąż nie mamy głosu - usłyszeliśmy od gwiazdy.

Ciężka choroba męża Ewy Rich

Jakiś czas temu Christopher Rich przeszedł udar. Ewa nie kryła, że czasami czuje bezsilność, ale stara się nie poddawać. To na jej barkach spoczywa opieka nad ukochanym.

- Dużo się zmieniło. Przede wszystkim mój mąż zachorował, więc wiele się zmieniło pod tym względem. Chris miał udar. Jest chory, więc jest w domu 24 godziny na dobę. Ja muszę wszystko robić, lewa strona jest bezwładna prawie, mentalnie też nie jest tak, jak było. Jestem praktycznie sama i muszę się jeszcze nim opiekować, więc to nie jest takie proste, ale jakoś sobie daję radę i życie jest, jakie jest - usłyszeliśmy.

- Ludzie mają gorzej. Nie można się nad sobą użalać. Jest jak jest. Człowiek zaczyna myśleć o życiu. O tym, co jest ważne, co jest mniej ważne. Medytacja pomaga, żeby się rozluźnić, żeby nie mieć obsesji, co dalej, co jeszcze - dodała.

Mąż gwiazdy chce zrobić wszystko, żeby wychować swoje córki na silne i niezależne kobiety.

- Moim celem jest sprawić, żeby moje córki były na tyle silne, żeby skopać tyłek i zrujnować życie każdemu facetowi, którego spotkają - mówił przed laty w programie "Żony Hollywood".

Plany Ewy Haliny Rich

Gwiazda choć nie marzy już o świecie show-biznesu, wyznała, że wkrótce zobaczymy ją w jednej z produkcji filmowych. Ale poza tym chciałaby pomagać ludziom w potrzebie.

- Chcę się wdrożyć w pracę charytatywną. Żeby pomóc innym, np. pójść do szpitala do dzieci, żeby wyjechać do Afryki... Chcę się zaangażować w ten sposób. Poza tym zagrałam jedną z głównych ról w jednym z filmów ostatnio - podsumowała "Żona Hollywood".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości