Gwiazdy

"Niektórzy nawet nie wiedzą, że jesteśmy małżeństwem" - Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk 21 lat po ślubie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk obchodzą 21. rocznicę ślubu. Taki staż w świecie show-biznesu to rzadkość. - I po tylu latach siedzimy dość blisko, trzeba to docenić - powiedział z uśmiechem aktor.

Historia wielkiej miłości Ewy i Waldemara

Para poznała się dzięki wspólnemu przyjacielowi. Rafał Mohr, bo to o nim mowa, mieszkał w czasach studenckich z Waldemarem Błaszczykiem, a Ewa Gawryluk grała z nim w serialu. Pewnego dnia aktorka zadzwoniła do kolegi z planu i poprosiła, aby ten przekazał gratulacje swojemu współlokatorowi za rolę w filmie „Autoportret z kochanką”.

Waldek grał główną męską rolę, utkwiła mi scena z córeczką. Był autentyczny, szczery w tym, co grał. Zaimponowała mi jego dojrzałość

– powiedziała Ewa.

Rafał, korzystając z okazji, że Waldek siedzi tuż obok, przekazał mu telefon. Ewa osobiście przekazała aktorowi swoje odczucia, jakie towarzyszyły jej po obejrzeniu filmu. Między dwojgiem zaiskrzyło. Para w 1999 roku wzięła ślub, a rok później urodziła się im córeczka Marysia. Po 21 lat wspólnego życia aktorzy są dla siebie tak samo ważni, jak w dniu ślubu. Jak im się to udało?

Nie ma ogólnego przepisu na udane związki i nieudane związki

– powiedziała Ewa.

Para od początku założyła, że chce oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Udało się, bo - jak przyznał Waldemar - niektórzy nawet nie wiedzą, że prywatnie są małżeństwem.

Przerwa w pracy i czas na macierzyństwo

Ewa przyznała, że łączenie pracy w teatrze z życiem prywatnym było bardzo trudne. Para widywała się zaledwie kilka godzin w ciągu dnia. Pewnego dnia postanowili zwolnić tempo, aby założyć rodzinę. W przeciwnym wypadku prowadzenie normalnego domu byłoby niemożliwe.

Mieliśmy pomysł na to, żeby dziecko wychować tylko we dwójkę. Niestety każdy wie, jak teatr wygląda

– powiedziała Ewa.

Małżeństwo zdecydowało, że osobą, która ma zajmować się córką będzie Waldemar, który po filmie „Autoportret z kochanką” nie dostawał wielu propozycji zawodowych. Przez pewien czas to Ewa zarabiała pieniądze.

Troszkę się zamieniliśmy rolami. Ewa zarabiała jako głowa rodziny, jako facet, a ja byłem opiekunką do własnego dziecka

– powiedział Waldemar.

Jakie pasje ma para? Ewa uwielbia gotować, a Waldek wolne chwile spędza w zakładzie stolarskim. Wspólnym zajęciem małżeństwa jest uprawianie sportów. Więcej możecie zobaczyć w poniższym materiale.

Córka Ewy i Waldemara

Córka aktorów jest już dorosłą kobietą. Jakie plany zawodowe ma 20-latka? Jak przyznała Ewa, Marysia ma wiele pasji. Jedną z nich jest charakteryzacja, którą dziewczyna chwali się w mediach społecznościowych.

Jej dużą pasją jest też muzyka, granie na różnego typu instrumentach, śpiewanie. W co pójdzie, to zobaczymy

– powiedziała Ewa.

Na razie nic nie wskazuje na to, aby córka poszła w ślady rodziców, ale jak sami się śmieją, wszystko jest możliwe.

Wspólna praca na planie

Zarówno Ewę, jak i Waldemara widzowie znają dobrze z serialu „Na wspólnej”. Para przyznała jednak, że mimo pracy na jednym planie nie udaje im się na siebie wpadać. Bohaterowie, których grają w produkcji nie mają ze sobą wiele wspólnego. Czy para planuje w przyszłości zrealizować wspólny projekt?

Dojrzewamy do tego, ale czy ja wiem, czy my lubimy razem pracować? Prędzej to będzie mała cukiernia ze stolarnią obok

– powiedział Waldemar.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości