Gwiazdy

Ewa Farna wyróżniona w rankingu "30 under 30". "To dla mnie ogromny zaszczyt"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ewa Farna

Ewa Farna ma powody do dumy. Wokalistka znalazła się w światowym rankingu Forbesa wśród wpływowych ludzi sukcesu przed 30-stką. Gwiazda pochwaliła się tą radosną wiadomością w mediach społecznościowych. - Całkowicie zasłużyłaś - piszą fani.

Ewa Farna – kariera godna podziwu

Ewa Farna karierę w branży muzycznej rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Pierwsze sukcesy na scenie zaczęła odnosić już w wieku 11 lat. Niedługo potem zwyciężyła na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie. Wtedy to zauważył ją Leszek Wronka, producent muzyczny i autor piosenek, który zaproponował jej współpracę.

Tak młoda wokalistka rozpoczęła pracę nad demówkami. W 2006 roku pojawiła się jej pierwsza płyta. Album 13-latki w Czechach stał się hitem, a młoda artystka stała się rozpoznawalna. Rok później zadebiutowała także na polskiej scenie. Kolejne lata przynosiły nowe albumy i jeszcze większą popularność. Dziś Ewa ma 29 lat i sześć krążków na koncie. Ostatni zatytułowany "Umami" ukazał się w 2022 roku. W tym roku piosenkarka z pewnością wyruszy w trasę koncertową.

Ewa Farna wraca z nową płytą
Ewa Farna wraca z nową płytą Źródło: Dzień Dobry TVN

Lata spędzone na scenie zostały docenione przez czeski magazyn Forbes. Niedawno Ewa Farna pojawiła się w rankingu „30 under 30”. To niezwykle prestiżowa lista.

Znalazłam się w zestawieniu światowego rankingu "30 under 30" czeskiego Forbesa, gdzie co roku są wyróżniani wpływowi ludzie sukcesu pod 30-stka z różnych branży. To dla mnie ogromny zaszczyt 

Ewa Farna w rankingu "30 under 30"

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. Fani zarówno na Facebooku jak i Instagramie gratulowali wyróżnienia. Jak przyznali, po latach ciężkiej pracy należy jej się miejsce w prestiżowym rankingu.

"Gratulacje! Płyta wspaniała. Gratuluję. Zasługujesz na każde wyróżnienie", "Całkowicie zasłużyłaś. Dziewczyna z misją. Leć jak najwyżej" - piszą internauci.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Andras Szilagyi/mwmedia

Pozostałe wiadomości