Gwiazdy

"Wepchnęli mnie w rozmiar 36". Ewa Farna zachwyca w obcisłej stylizacji

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Bartosz Krupa/East NewsEwa Farna

W takim wydaniu fani Ewy Farnej dawno nie widzieli. Znana wokalistka szykuje się do nagrywania nowych teledysków i pochwaliła się w sieci efektem sesji zdjęciowej. W obcisłej kreacji prezentuje się zachwycająco, a internauci prawią jej komplementy.

Ewa Farna o ciałopozytywności

Kiedy Ewa Farna kilka miesięcy temu wydała singiel pt. "Ciało", wywołała głośną dyskusję na temat kobiecego ciała i samoakceptacji. Sama niejednokrotnie musiała się zmierzyć z krytyką dotyczącą swojej sylwetki. Była wyśmiewana i wyzywana, wytykano jej, że przybrała na wadze, doradzano, że powinna schudnąć.

- Nie jest to fajne słuchać o sobie, że jest się grubą świnią albo że tak piosenkarki nie powinny wyglądać - mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Dorotą Wellman.

Dużym przełomem w życiu wokalistki było urodzenie dziecka. Ewa zmieniła się nie nie tylko wewnątrz, ale i z zewnątrz. Ciąża zostawiła ślady na jej ciele, ale dla Farnej rozstępy na brzuchu nie są nieestetycznym defektem, lecz dowodem na to, że jest silna, bo wiele już przeszła.

Ewa Farna w kobiecej sesji

Gwiazda na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z najnowszej sesji. W obcisłym komplecie wygląda olśniewająco. Widać, że dobrze czuje się w swoim ciele i nie ma problemu, by podkreślać kobiece krągłości.

- Z cyklu "wepchnęli mnie w rozmiar 36". Płyta się zbliża, przed nami nagrania do następnych dwóch teledysków... Ach! - pochwaliła się Ewa.

Fani są zachwyceni wyglądem wokalistki: - "Piękno może mieć każdy rozmiar", "Seksi", "Ewa, super wyglądasz", "Piękna z ciebie babeczka", "Jesteś przepiękną dziewczyną, wyglądasz zjawiskowo", "Nieważne jaki rozmiar, wygląda pani pięknie" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Farna o rodzinie i przymusowej przerwie od pracy

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości