Gwiazdy

Ewa Farna w końcu pokazała zdjęcie synka. Fani zachwyceni: „Jaki słodziak"

Gwiazdy

Ewa Farna

Z okazji Dnia Dziecka, Ewa Farna po raz pierwszy postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem swojego małego synka. Na Instagramie opublikowała uroczą fotografię Artura i dodała ważny przekaz. „Popatrzmy czasami na świat ich oczami”.

Pierwszy Dzień Dziecka Artura

W czerwcu Ewa Farna będzie świętować pierwsze urodziny swojego syna, Artura. Chociaż synek jest oczkiem w głowie Ewy, wokalistka dość szybko po porodzie wróciła na scenę. Gwiazda udowodniła, że pogodzenie życia prywatnego z zawodowym wcale nie jest takie trudne. Ewie bez problemu udało się koncertować, a na wyjazdy zawsze zabierała ze sobą Artura.

Choć wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, Ewa bardzo rzadko pokazuje prywatne zdjęcia swojej rodziny. Tym razem zrobiła wyjątek. Szczęśliwa mama opublikowała w Dzień Dziecka na Instagramie fotografię swojej pociechy.

Dzień dziecka. Jeżeli mieć zamkniętą głowę, to tylko w świecie fantazji i radości. Popatrzmy czasami na świat ich oczami

- napisała Farna na Instagramie.

Internauci pod wrażeniem

Fotografia maleństwa wzbudzała wiele emocji. Fani licznie komentowali nowy post artystki. Internauci zachwycali się słodkim wyglądem maleństwa oraz szybko płynącym czasem.

Jaki słodziak

- napisał jeden z obserwatorów konta Ewy.

Kto by pomyślał, że mały Artur już niedługo skończy roczek?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości