Gwiazdy

Ewa Farna. W dziewiątym miesiącu ciąży nie zwalnia tempa! Pokazała zdjęcie z koncertu

Gwiazdy

Ewa Farna jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, ale jak widać nie przeszkadza jej to w pracy! Opublikowała właśnie zdjęcie z koncertu w Czechach! Polska piosenkarka długo utrzymywała tę wiadomość w tajemnicy. Ojcem dziecka jest jej mąż i wieloletni partner Martin Chobot. Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

  • Ewa nie zwalnia tempa
  • Ewa Farna jest w ciąży. Urodzi chłopca.
  • Ojcem jej dziecka jest Martin Chobot.
  • Ewa Farna pochwaliła się informacją, że zostanie mamą, za pomocą teledysku do piosenki "Ta o nás".

Ewa Farna nie zwalnia tempa

Ewa Farna jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, ale nie przeszkadza jej to w pracy. Na swoim koncie na instagramie opublikowała właśnie zdjęcie z jednego z koncertów!

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! >>>

Ewa Farna spodziewa się dziecka. Gwiazda razem z mężem Martinem Chobotem już niebawem zostaną rodzicami chłopczyka. Farna poinformowała o ciąży swoich fanów w bardzo oryginalny sposób. Opublikowała piosenkę "Ta o nás", w której śpiewa razem z Martinem. Sam teledysk to montaż urywków filmów z ich prywatnego archiwum. W teledysku znalazły się fragmenty ze ślubu oraz krótkie nagrania z plaży, na której widać jak Ewa Farna tańczy i widać dokładnie, że ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek!

Sprawdź koniecznie: Wiek płodności spada? Kiedy jest najlepszy wiek na zajście w ciążę

Piosenka Ewy i Martina pierwotnie nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego, jednak razem z mężem zmienili zdanie. Dlaczego?

Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne - mówi Farna.

Zobaczcie ten wyjątkowy teledysk, w którym Ewa Farna pokazuje swój ciążowy brzuszek.

Ewa Farna może pochwalić się już bardzo dużym brzuszkiem.

Fot. YouTube

Ewa Farna już niebawem zostanie mamą.

Fot. YouTube

Zobacz też: Kinga Korta pokazała syna Graysona!

Zobaczcie też, co Ewa Farna mówiła o Martinie, kiedy para nie była jeszcze małżeństwem.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości