Gwiazdy

Ewa Farna świętuje urodziny. Ile świeczek będzie na torcie?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Jej przeboje zdobywają listy przebojów, na koncertach bawią się tłumy fanów, a ona uwielbiana jest w Polsce i Czechach. Ewa Farna obchodzi urodziny, a my wspominamy jej karierę.

Ewa Farna - urodziny

Piosenkarka urodziła się w Czechach, gdzie obecnie mieszka, jednak jak wielokrotnie podkreślała, uważa się za Polkę. Rok temu na świat przyszedł jej synek – Artur. Ostatnie kilka miesięcy spędziła właśnie z nim i z mężem Martinem Chobotem. Przez pandemię musiała odwołać trasę koncertową, ale, o czym poinformowała na Instagramie, powoli wraca do śpiewania na żywo. Ewa Farna ma kolejny powód do świętowania. Wokalistka kończy 27 lat. A my składamy jej najserdeczniejsze życzenia i czekamy na koncerty!

Ewa Farna – kariera

Kiedy miała 11 lat wzięła udział w jednym z programów muzycznych. Swoją interpretacją utworu "Za młodzi, za starzy" zachwyciła jury i zajęła pierwsze miejsce. W wieku 13 lat, zadebiutowała na czeskim rynku muzycznym z albumem studyjnym, zatytułowanym "Měls mě vůbec rád", który otrzymał status platynowej płyty. Rok później wydała pierwszą polskojęzyczną płytę. Do jej największych przebojów należą miedzy innymi: "Cicho", "EWAkuacja", "Bez łez", czy "Wszystko albo nic". Ewa Farna była jurorką w X Factorze i Idolu.

Na swoim koncie ma cztery płyty w języku czeskim i pięć polskojęzycznych za które była wielokrotnie nagradzana. Dzięki swojemu niezwykle sympatycznemu usposobieniu, zdobywa serca fanów w obu krajach.

Ewa Farna – #hot16challenge2

Nie sposób nie wspomnieć o jej wersji #hot16challenge2. Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich. Ubrana w szlafrok, wśród zabawek swojego dziecka, opowiedziała szczerze o tym co czuje, a za podkład posłużył jej laktator.

Chcę żyć tak by móc spojrzeć w lustro, by nie mieć pełny portfel, ale w sercu, w głowie pusto. Żyć na własnych zasadach i zgodnie z przekonaniem a ludziom w linii frontu wielkie dzięki za odwagę

- rapowała piosenkarka.

Pamiętacie występy Ewy Farnej na naszej scenie? Przypominamy!

Zobacz też:

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Dawid Kwiatkowski w romantycznym tańcu o zachodzie słońca. Fanka: "Mogę oglądać godzinami"

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak na wspólnych, greckich wakacjach. "Gdzie trzeci muszkieter Marcin Prokop?"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości