Gwiazdy

Ewa Farna przeszła spektakularną metamorfozę. "Co zrobiłaś, że tak schudłaś?"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ewa Farna udostępniła w mediach społecznościowych fotografię, która od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów. Na zdjęciu bowiem widzimy jej "nową" sylwetkę, a w komentarzach obserwujący dopytują, jak udało jej się tyle schudnąć.

Ewa Farna rok temu po raz pierwszy została mamą. Zniknęła na chwilę z show-biznesu, by w pełni zająć się synkiem i nowymi projektami.

Piszę piosenki, przygotowuję płytę, bardzo ostro, już zbliżamy się ku końcowi, cieszy mnie, że cały czas mogę być piosenkarką, i oczywiście – mamą

- mówiła w październiku w Dzień Dobry TVN.

Teraz przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. I to taką, która nie jest związana z muzyką! Wokalistka udostępniła zdjęcie, na którym prezentuje swoją odmienioną sylwetkę.

Ewa Farna schudła

Na wspomnianej fotografii widzimy Farnę bez grama makijażu, za to w spodniach z wysokim stanem i topie, który odsłania jej smukły brzuch. Artystka już wcześniej podkreślała, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Jej obserwujący są pod wrażeniem tej spektakularnej metamorfozy. I jak jeden mąż piszą, że macierzyństwo jej służy. Inni z kolei dopytują, jak udało jej się tyle schudnąć.

Ewa patyczak! Ale Ciebie mało. Promieniejesz!

Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! Czekam na płytę tak, że szok!

Co zrobiłaś, że tak schudłaś?

Ale figura!

- piszą internauci pod postem.

Ewa Farna – dorobek artystyczny

Wokalistka ma na swoim koncie niemały dorobek artystyczny. Ewa Farna pozyskała wielu fanów zarówno po stronie polskiej, jak i czeskiej. Przy okazji postu przypomniała, że właśnie mija 14 lat od momentu wydania jej debiutanckiej płyty. Dodatkowo wyjawiła też, że nadchodzący album jest już w połowie gotowy. Nowa sylwetka, nowa płyta… zmiany, zmiany, zmiany!

Zobacz wideo: Ewa Farna o sytuacji w Czechach związanej z epidemią koronawirusa

Zobacz też:

Aleksandra Popławska w stroju kąpielowym morsuje w Bałtyku. "Teatry zamknęli, ale morza nie"

Artur Barciś ma koronawirusa. "Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty"

Magda Lamparska o kulisach sesji ślubnej w Rzymie: "Lubimy w zwykłej rzeczywistości odnajdywać filmowe momenty"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości