Gwiazdy

Ewa Farna odsłoniła brzuch. Mimo zaawansowanej ciąży, gwiazda nie zrezygnowała z pracy

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Ewa Farna odlicza tygodnie do przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Wokalistka nie zrezygnowała jednak z pracy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w jednym z czeskich show. Jak się prezentowała?

Ewa Farna - życie rodzinne

Ewa Farna we wrześniu 2017 r. poślubiła Martina Chobota, a dwa lata później, w czerwcu ogłosiła, że urodziła syna Artura. W chwili przyjścia na świat pierwszego dziecka, wokalistka miała 25 lat. Co ciekawe, artystka przyznała w kilku wywiadach, że gdyby nie jej mąż, pewnie nie byłaby teraz żoną ani mamą, ponieważ to on zmotywował ją do założenia rodziny.

W listopadzie tego roku, Ewa Farna ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Nie ujawniła, jakiej będzie płci, ani kiedy przypada termin porodu, ale patrząc na brzuszek wokalistki, można domniemywać, że już niedługo maluch przyjdzie na świat.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuch

Mimo zaawansowanej ciąży, wokalista nie rezygnuje z zobowiązań zawodowych i publicznych występów. Ostatnio pojawiła się w czeskiej telewizji, w programie "Superstar". Dzięki temu mieliśmy okazję zobaczyć, jak duży jest już ciążowy brzuszek Ewy.

Fotografia wyjątkowo przypadła do gustu czeskim fanom piosenkarki. W komentarzach czytamy: - "Wyglądasz absolutnie niesamowicie. Jesteś wzorem do naśladowania", "Brzuszek już coraz większy. Czekamy na maleństwo", "Olśniewająco prezentujesz w ciąży".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości