Gwiazdy

Ewa Farna odsłoniła nogi. Mąż gwiazdy nie mógł powstrzymać się od czułego gestu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Ewa Farna najwyraźniej z utęsknieniem czeka na lato. Piosenkarka wróciła pamięcią do cieplejszych miesięcy i opublikowała zdjęcie wykonane, kiedy aura była zdecydowanie łaskawsza. Na fotografii widzimy też jej ukochanego, Martina Chobota. To rzadkość, bo para niechętnie wrzuca do sieci wspólne ujęcia.

Ewa Farna na zdjęciu z mężem

Dyskografię piosenkarki zamyka wydany w 2015 roku album "Inna". Po zakończeniu promocji krążka wokalistka skupiła się na życiu prywatnym. We wrześniu 2017 roku wzięła ślub z Martinem Chobotem, a dwa lata później para powitała na świecie syna. Chłopiec ma na imię Artur.

Zniecierpliwieni fani gwiazdy mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Jeszcze w tym roku na sklepowe półki ma trafić jej pierwszy od sześciu lat album.

Farna podkręca atmosferę oczekiwania i od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia oraz filmiki ze studia nagraniowego. Tym razem zdecydowała się jednak na odrobinę prywaty i pokazała zdjęcie z mężem. Patrząc na ich ubrania wnioskujemy, że fotka została wykonana kilka miesięcy temu.

Ewa Farna zachwyca na Instagramie

Ewa Farna na wrzuconym do sieci zdjęciu zaprezentowała się w bardzo krótkiej sukience. Wysokie szpilki dodatkowo wysmukliły jej sylwetkę. Co prawda Martin Chobot stoi tyłem do ukochanej, ale i tak nie mógł powstrzymać się od czułego gestu. Jak widzimy, delikatnie objął udo gwiazdy.

Wokalistka sporadycznie wrzuca do sieci zdjęcia z mężem, a jeszcze rzadziej pokazuje małżeńskie czułości. Takie ujęcie to prawdziwa gratka dla jej fanów.

- Ale hot. Mega - czytamy w komentarzach.

Czekacie na nową płytę Ewy? To będzie pierwszy krążek, odkąd gwiazda jest żoną i mamą.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości