Gwiazdy

Ewa Chodakowska z mężem celebrują kolejną rocznicę poznania. "13. urodziny naszej miłości"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Ewa Chodakowska z mężem na kanapach w DDTVN

Ewa Chodakowska od lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" we wrześniu 2013 roku w warszawskim klasztorze św. Józefa. Każdy dzień jest dla nich powodem do świętowania miłości, jednak ten, w którym się poznali, postanowili uczcić w wyjątkowy sposób.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska zamieściła na Instagramie niezwykle romantyczną fotografię. Trenerka wraz z mężem świętowała 13. rocznicę poznania podczas kolacji we dwoje nad brzegiem morza. Na zdjęciu widzimy zachodzące słońce, niewielki stolik i spienione fale, a w tej iście filmowej scenerii dwoje prawdziwych przyjaciół, dopasowanych jak puzzle, bo tak Ewa Chodakowska nazywa swojego męża - Puzzel.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Nie ma problemu, którego by nie rozwiązał. Nie ma trudnej sytuacji, z której nie znalazłby wyjścia. Poza tym jest skarbnicą pomysłów. I świetnym doradcą. Bez względu na to, kto budzi się z nowym pomysłem, każdy analizujemy wspólnie, dyskutujemy i podejmujemy decyzje razem

Ewa Chodakowska - "ulubiona trenerka Polaków"

Ewa Chodakowska znana jest z tego, że bardzo dba o bliskich, swoich fanów i podopiecznych, motywując i wspierając ich każdego dnia. To właśnie sprawiło, że nazywana jest często "ulubioną trenerką Polaków". Nie dziwi więc, że pod zdjęciem z romantycznej kolacji pojawiły się pełne uznania komentarze.

"Wspaniała ta miłość! Kocham na was patrzeć! Emanujecie taką energią, że mam wrażenie, że oglądam piękną bajkę!!!! I dzięki wam wierzę w taką miłość", "Pięknie Ewuś. PIĘKNIE PIELĘGNUJECIE SWOJĄ MIŁOŚĆ" - pisali fani gwiazdy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości