Gwiazdy

Ewa Chodakowska. Swój sukces mierzy liczbą osób, które dzięki niej zmieniły swoje życie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kiedyś zbuntowany łobuz, dziś trenerka i motywatorka, z którą ćwiczą miliony Polek. U nas opowiedziała o początkach w zawodzie, sukcesie oraz o tym, jak w 90 dni zaprojektować swoje nowe jutro. Dlaczego tak ważne jest psyche?

Kiedyś była łobuzem

Ewa Chodakowska zapytana przez Dorotę Wellman, jaką była nastolatką, odpowiedziała, że kiedy miała 15 lat była łobuzem, który nie miał żadnych postanowień.

Dopiero po latach zrozumiała kim jest, czego oczekuje od życia, dokąd zmierza oraz jaki ma na siebie plan.

Jako nastolatka byłam zbuntowana, chciałam chodzić własnymi ścieżkami, wszędzie na przekór. Nie można było mi powiedzieć co i jak mam robić. Byłam chłopczycą. Towarzystwo kolegów było mi bliższe niż modowe nowinki

-wspomina Chodakowska.

Trenerka i motywatorka

Sport towarzyszył Ewie od najmłodszych lat. Początkowo Chodakowska aktywność fizyczną traktowała jako higienę ciała i umysłu. Ale nigdy nie marzyła, żeby być trenerką.

Przyszedł taki moment, że zaczęto mnie pytać, jak to zrobiłam, jak coś osiągnęłam. Zauważyłam, że przychodzą do mnie ludzie po radę, z takimi problemami życiowymi. Kwestia motywacji była też na porządku dziennym. Tak że połączenie tych dwóch pasji przyszło naturalnie

-zaznacza Ewa.

Chodakowska funkcjonuje w zawodzie już od 10 lat. Zaczynała od tego, że wysłała swoje programy treningowe do 30 tys. kobiet. Ćwiczenia były rozpisane na zdjęciu. Później pojawiły się social media. Jak zaznacza Ewa, to jest jej jedyna właściwa droga.

Wyszłam do ludzi, bo po prostu chciałam się kimś zaopiekować. Nie robiłam tego dla sukcesu, dla korzyści finansowych. Robiłam to z serca, żeby komuś pomóc

-dodała trenerka, która swój sukces mierzy w liczbie osób, które wykorzystały jej programy treningowe i zmieniły swoje życie.

W 90 dni zaprojektuj swoje nowe jutro

13 stycznia ruszyło wyzwanie Ewy „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro”. Treningi i zdrowe odżywianie łączą się z działem psyche.

Trzeba tu okopać się do źródła swojej słabej woli. Trzeba zrozumieć to, kim się jest. Nie wolno sobie rzucać celów, które są nierealne. Nie można wywracać życia do góry nogami

- przekonuje Ewa podkreślając, że w życiu musi panować równowaga.

Chodakowska zachęca, by każdego dnia poświęcić 15-20 minut na analizę swojego działania pod kątem psyche.

Zobacz też:

>>>Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.<<<

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości