Gwiazdy

Ewa Chodakowska obchodzi urodziny. Jaką niespodziankę zrobiło jej Dzień Dobry TVN?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Mateusz Hładki
Niespodzianka urodzinowa dla Ewy Chodakowskiej
Niespodzianka urodzinowa dla Ewy Chodakowskiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Ewa Chodakowska skończyła 40 lat. Z tej okazji Dzień Dobry TVN zrobiło jej urodzinową niespodziankę. Mateusz Hładki w towarzystwie kamer i z bukietem kwiatów w ręku zawitał do pokoju hotelowego, w którym mieszka trenerka. Gwiazda była kompletnie zaskoczona.

Urodzinowa niespodzianka dla Ewy Chodakowskiej od Dzień Dobry TVN

- Ewa Chodakowska kończy 40 lat. O tym, że my będziemy częścią jej urodzin, nie wie nic. Wszystko ustalaliśmy z jej mężem Lefterisem. Wiemy, że kilka dni, właśnie z okazji urodzin, spędzą w jednym z warszawskich hoteli. Kwiaty są, niespodzianka przygotowana - mówił Mateusz Hładki.

Dziennikarz zapukał do drzwi pokoju, w którym zatrzymała się trenerka. W środku obecny był również jej mąż, Lefteris Kavoukis.

- Ale szaleństwo. No, taki room service to ja rozumiem. Jestem totalnie zaskoczona. Przepiękne kwiaty. Dziękuję. Jest mi bardzo miło. Brakuje mi słów, co rzadko się zdarza. Właśnie miałam wyjść z pieskiem na spacer, tak że wstrzeliliście się idealnie - zareagowała Ewa Chodakowska.

Gwiazda spędzi w hotelu kilka dni, bowiem zaprosiła do niego przyjaciół z Londynu. Kameralne grono celebrujących urodziny zasili również jej siostra wraz z rodziną.

Ewa Chodakowska obchodzi 40. urodziny - jak się czuje w tym wieku?

Wiek dla Ewy Chodakowskiej nie jest tematem tabu. Trenerka z dumą mówi o swoim PESELU i zebranych na przestrzeni lat doświadczeniach. Nie żałuje popełnionych błędów i nie zmaga się z żadnymi kryzysami związanymi z dojrzałością. Czuje się młodo i z uśmiechem na ustach czeka na kolejne wyzwania od losu.

- Nie powinniśmy warunkować swojego samopoczucia od tego, ile lat mamy. Moje ciało jest w świetnej formie. Mój organizm na nic nie narzeka. (...) Jak słyszę o niektórych osobach, które przechodzą w tym czasie jakiś kryzys, bo to może półmetek, to ja sobie życzę 120 lat, więc może kryzysy zostawię na sześćdziesiątkę - zażartowała trenerka.

- Gdybym zrobiła coś innego po drodze dotychczas, nie byłabym dzisiaj tutaj. Za wszystkie potknięcia, błędy porażki jestem wdzięczna. To ewidentnie było potrzebne, żeby cały czas wzrastać. Patrzę bardziej na to przez pryzmat lekcji, aniżeli jakichś rzeczy, które chciałabym zmienić - dodała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Czy mąż Ewy Chodakowskiej przygotował dla niej urodzinową niespodziankę? O tym i o zmianach, które zauważył w żonie, opowiedział w naszym materiale wideo. Pełne odcinki programu Dzień Dobry TVN są dostępne na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości