Gwiazdy

Ewa Chodakowska świętuje 9. rocznicę przeprowadzki do Polski z mężem. Zdradziła, jak mówi do niej Lefteris

Gwiazdy

Aktualizacja:
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska ma nie tylko świetnie prosperujące biznesy i prężnie rozwijającą się karierę, ale także małżeństwo, o jakim marzy wiele osób. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, jak ważny jest dla niej mąż Lefteris Kavoukis. Zakochani świętują właśnie 9. rocznicę momentu, w którym podjęli decyzję o wspólnym życiu.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - jak się poznali?

Słynna trenerka od ponad dekady jest w szczęśliwym związku z Grekiem. Początkowo myślała, że będzie to tylko wakacyjny romans. Para poznała się 12 lat temu, gdy Ewa przebywała na wakacjach w Grecji. Od początku wpadli sobie w oko i nie tracili czasu.

- To miał być tylko wakacyjny romans, jednak intuicja podpowiadała mi, że to coś więcej. Po 10 dniach znajomości, powiedziałam do niego: Miałam wracać do Polski, ale nie chcę tego kończyć. Wiesz co? Zrobię sobie przerwę w szkole, zostanę z tobą na rok. Jestem ciekawa, gdzie nasz potencjał nas zaprowadzi. Wprowadzam się do ciebie - wspominała gwiazda.

Ewa Chodakowska świętuje rocznicę związku

Ewa Chodakowska od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Jej biznesy składające się nie tylko z firmy wydającej płyty z nagraniami jej treningów, ale również z wydawnictwa, firmy cateringowej oraz kosmetycznej, wciąż się rozrastają. Dużą rolę w przedsięwzięciach sygnowanych nazwiskiem Chodakowskiej pełni jej mąż, Lefteris Kavoukis.

Zakochani świętują właśnie 9. rocznicę momentu, kiedy wraz z Lefterisem postanowili związać się ze sobą na dobre i na złe. Z tej okazji gwiazda dodała romantyczne zdjęcie.

- Podczas gdy moje rówieśniczki wychodziły za mąż, ja byłam uzależniona od nowych początków, od nieznanego, od adrenaliny, która towarzyszyła ciągłemu eksplorowaniu siebie i wywracaniu sobie życia do góry nogami - czytamy we wpisie.

- (...) Dopiero ten koleżka zaakceptował mnie taką nieposkromioną - mówi na mnie DZIKI KOT - nie, nie KOŃ - dał mnóstwo przestrzeni, czasu i nigdy nie przestał wierzyć, kibicować i wspierać. 9 lat temu przybiegł za mną do Polski i od tego czasu TWORZYMY RAZEM - dodała Ewa Chodakowska.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi. "To nie jest kwestia odchudzania dzieci, tylko budowania świadomości od najmłodszego wieku"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości