Gwiazdy

Ewa Chodakowska i jej mąż nagrodzeni przez prestiżowy magazyn. "Została nagrodzona AUTENTYCZNOŚĆ"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis mają powody do domu. Małżeństwo zostało docenione przez magazyn Forbes Polska za autentyczność. Trenerka personalna nie może nacieszyć się przyznanym tytułem. Jej wpis porusza.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - historia miłości

Słynna trenerka od ponad dekady jest w szczęśliwym związku z Grekiem. Początkowo myślała, że będzie to tylko wakacyjny romans. Para poznała się 12 lat temu, gdy Ewa przebywała na wakacjach w Grecji. Od początku wpadli sobie w oko i nie tracili czasu.

- Po 10 dniach znajomości, powiedziałam do niego: Miałam wracać do Polski, ale nie chcę tego kończyć. Wiesz co? Zrobię sobie przerwę w szkole, zostanę z tobą na rok. Jestem ciekawa, gdzie nasz potencjał nas zaprowadzi. Wprowadzam się do ciebie - wspominała gwiazda.

Ewa Chodakowska i jej mąż docenieni przez Forbes

Ewa Chodakowska nieustająco od wielu lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych trenerek fitness w Polsce. Jej biznesy składające się nie tylko z firmy wydającej płyty z nagraniami jej treningów, ale również z wydawnictwa, firmy cateringowej oraz kosmetycznej, wciąż się rozrastają. Nie każdy wie, że ogromną rolę w przedsięwzięciach sygnowanych nazwiskiem Chodakowskiej pełni jej mąż.

Lefteris Kavoukis nie udziela się tak medialnie jak swoja ukochana, ale na koncie także ma sporo sukcesów. Jak się okazuje, Grek także związany jest z branżą fitness. Kilka lat temu założył serwis personaltrainers.gr. Ponadto przez pewien czas był nawet edytorem fitness w magazynie Shape, a do tego menadżerem marketingu w fitnessandhealtexperts.com. Ukończył także studia na Uniwersytecie Narodowym w Atenach.

Teraz małżeństwo może cieszyć się wspólnym osiągnięciem. Zakochani pojawili się ostatnio na GALI BRANDME CEO magazynu Forbes Polska, podczas której przyznano nagrody najbardziej autentycznym liderom. Wśród laureatów znaleźli się właśnie Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis.

- Czy może być wspanialszy tytuł? Żadne rankingi, ilość zer na koncie, nic z tych rzeczy... Tutaj została nagrodzona AUTENTYCZNOŚĆ. Bezcenna. Spośród prawie 400 zgłoszeń, wybrano 9 LAUREATÓW, którym raz jeszcze serdecznie gratuluje... i my. Mój MĄŻ i ja. W końcu razem! - czytamy we wpisie.

- Dla mnie, osobiście, to NAJWAŻNIEJSZA NAGRODA, za którą stoją prawdziwe wartości, poczucie realizowania misji, pasja i AUTENTYCZNOŚĆ - dodała gwiazda.

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska zachęca do profilaktyki raka piersi

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości