Gwiazdy

Ewa Błachnio, Bartek Topa i Leszek Lichota na Mistrzostwach Snooker. Kto jest faworytem?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Kinga Burzyńska
Snooker z gwiazdami
Snooker z gwiazdami Dzień Dobry TVN
wideo 2/3
Dzień Dobry TVNSnooker z gwiazdami

Kinga Burzyńska wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie od 21 do 24 kwietnia rozgrywają się V Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Na miejscu rywalizacje podjęli Leszek Lichota, Ewa Błachnio, Bartek Topa i Przemek Sadowski. Jak wygląda rozgrywka?

Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

W Bukowinie Tatrzańskiej zebrali się znani i lubiani. Cel jest jeden – dobra zabawa podczas zawodów w Snookera. Event ten to także możliwość połączenia różnych środowisk, które sprzyjają nawiązywaniu znajomości, a także podjęciu nowych projektów.

- Pochłonęła mnie przede wszystkim atmosfera tego wydarzenia, ludzie, idea. Coś w tej grze jest magicznego – powiedziała Ewa Błachnio.

Leszek Lichota trafił do półfinałów

Leszek Lichota 22 kwietnia w fantastycznym stylu pokonał jednego z faworytów. Obecnie aktor przygotowuje się do walki o medal.

Dzisiaj półfinały. Jestem w formie, o której chciałbym zapomnieć jak najszybciej, natomiast w tym sporcie jest ważne wygrywać, kiedy tej formy nie masz

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Kinga Burzyńska

Pozostałe wiadomości