Gwiazdy

"Zostałam zgwałcona przed kamerą". Evan Rachel Wood oskarża Marilyna Mansona o znęcanie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Evan Rachel Wood i Marilyn Manson. Była partnerka oskarża go o molestowanie
Cover Video/x-news

Była partnerka Marilyna Mansona, Evan Rachel Wood oskarżyła go o znęcanie. W dokumencie "Phoenix Rising" aktorka wyznała, że została zgwałcona na planie teledysku do piosenki muzyka.

Evan Rachel Wood i Marilyn Manson - historia związku

Związek Marilyna Mansona i Evan Rachel Wood wzbudzał kontrowersje od samego początku. Para oficjalnie spotykała się między 2006 a 2010 rokiem, choć poznać się miała znacznie wcześniej. Kiedy media odkryły, że są razem, Wood miała zaledwie 18 lat. Marylin Manson zbliżał się wtedy do czterdziestki.

Pomimo medialnych zawirowań, ich związek trwał jeszcze przez cztery kolejne lata. Choć nigdy się nie pobrali, Wood przyjęła oświadczyny Mansona. W 2018 r. wyznała, że partner wielokrotnie się nad nią znęcał. Aktorka dodała jednocześnie, że jako nastolatka stanowiła dla niego łatwy cel.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Evan Rachel Wood oskarża Marilyna Mansona

Evan Rachel Wood stając w 2018 r. przed Kalifornijską Komisją Senacką ds. Bezpieczeństwa Publicznego, nie ujawniła, kto był sprawcą przemocy seksualnej, której doświadczyła. Dopiero trzy lata później na swoim profilu w mediach społecznościowych podała jego nazwisko. "Mój oprawca nazywa się Brian Warner, znany światu również jako Marilyn Manson" – napisała.

Teraz aktorka pojawiła się w dwuczęściowym dokumencie "Phoenix Rising" w reżyserii Amy Berg, gdzie opowiedziała m.in. o kulisach pracy nad teledyskiem do piosenki Marilyna Mansona "Heart-Shaped Glasses". Miała wówczas zostać zgwałcona przed kamerą. Była wówczas 19-latką.

- To wydarzenie nie miało nic wspólnego z tym, czego się spodziewałam. Przedyskutowaliśmy scenę symulacji stosunku, ale kiedy kamery zostały włączone, zaczął penetrować mnie naprawdę. Nigdy się na to nie zgodziłam – powiedziała aktorka.

- Miałam opowiadać wszystkim, że na planie teledysku spędziliśmy wspaniałe, romantyczne chwile, choć nic z tego nie było prawdą. Byłam za bardzo przerażona, aby zrobić coś, co mogłoby rozwścieczyć Mansona. W tym wideo zaczęła się przemoc, która eskalowała w kolejnych latach naszego związku - dodała.

Nie tylko Evan Rachel Wood

W 2021 r. wydając oficjalne oświadczenie, Wood dała siłę innym kobietom. Po jej wyznaniu, pojawiły się kolejne oskarżenia wobec Marilyna Mansona. Trzy inne kobiety zarzuciły wokaliście przemoc psychiczną i fizyczną, w tym stosowanie przerażających praktyk, takich jak m.in. przetrzymywanie w zamkniętym pomieszczeniu, zmuszanie do brania narkotyków, a także szantaż emocjonalny.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości