Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła podczas meczu Polska - Słowacja. W jakich okolicznościach go oglądała?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Molecki/East News

Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do tysięcy rodaków, którzy przed telewizorami kibicowali naszej reprezentacji. Dziennikarka zdecydowała się jednak wesprzeć piłkarzy w dość nietypowy sposób. Choć mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 rozczarował wielu kibiców, post, który pojawił się Instagramie prowadzącej Dzień Dobry TVN mógł poprawić ich humory.

Agnieszka Woźniak-Starak na meczu Polska-Słowacja

Mecz Polska - Słowacja rozpoczął się w poniedziałek, 14 czerwca o godz. 18:00 i właśnie wtedy na Instagramie pojawiło się wiele postów, w których znani i lubiani zapewniali piłkarzy o swoim wsparciu. W ten trend postanowiła się też wpisać Agnieszka Woźniak-Starak, która jak większość Polaków, także spędzała czas przed telewizorem. Jak wyglądał doping w wykonaniu dziennikarki? Z pewnością znacząco różnił się od tego, co działo się w innych polskich domach. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie:

Wielu fanów nie kryło swojego rozbawienia, a niektórzy wykorzystali fotografię Agnieszki, aby dać wyraz swojemu rozczarowaniu grą polskiej reprezentacji. "Nic nie tracisz" - to jeden z najłagodniejszych komentarzy, które znalazły się pod postem dziennikarki.

Mecze polskiej reprezentacji na Euro 2020

W fazie grupowej Polska gra trzy mecze - ze Słowacją (14 czerwca), Hiszpanią (19 czerwca) oraz ze Szwecją (23 czerwca). Warto zaznaczyć, że przez długi czas ważyły się losy miejsc, w którym rozegrane zostaną spotkania. W pierwszej wersji reprezentacja Polski miała walczyć o awans w Bilbao i Dublinie. Ostatecznie mecze przeniesiono do Sankt Petersburga i Sewilli.

Zobacz wideo: Kibice po klęsce ze Słowacją: Był to bardzo słaby mecz w wykonaniu polskiej drużyny

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości