Maffashion wystartowała z nową marką modową. "Informuję Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku"

Gwiazdy


Polska blogerka modowa, influencerka, a także projektantka. Julia "Maffashion" Kuczyńska nie przestaje nas zaskakiwać. W mediach społecznościowych poinformowała o "swoim dziecku" - nowej marce modowej. "Eppram" powstało we współpracy z projektantką, Laną Nguyen.

Marka modowa "Eppram"

W przeszłości Julka była właścicielką firmy "Staff by Maff", a teraz razem z projektantką Laną Nguyen, stworzyła projekt, który w bardzo szybkim tempie zdobył serca wielu gwiazd i influencerów.

Informacją o tym, do kogo należy młoda marka odzieżowa, Julia pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuję Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! Eppram wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu... ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”

- napisała Maff.

Gwiazdy w ubraniach "Eppram"

Marka z pięknymi, kolorowymi marynarkami coraz częściej oznaczana jest na Instagramie influencerów i polskich gwiazd. Nasza prowadząca Paulina Krupińska, w jednym z projektów "Eppram" pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Fankami ubrań od Julii Kuczyńskiej i Lany Nguyen są także: Klaudia Halejcio, Zofia Zborowska, Karolina Pisarek i Magda Pieczonka.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska