Gwiazdy

Emma Stone jest w ciąży. Aktorka długo to ukrywała, ale zdjęcia nie zostawiają wątpliwości

Gwiazdy


Emma Stone i jej ukochany bardzo długo utrzymywali ciążę w tajemnicy. Jako pierwszy o jej błogosławionym stanie poinformował "Daily Mail", publikując jej zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Ciągle jednak nie wiadomo, czy aktorka stanęła już na ślubnym kobiercu.

Emma Stone - wyciekły zdjęcia w ciąży

Plotki na temat ciąży aktorki pojawiały się w mediach już od kilku tygodni, jednak nikt nie potwierdzał tej radosnej nowiny. Częściowy lockdown w USA na pewno pomógł Emmie przeżywać ten czas w spokoju z bliskimi, z dala od paparazzi i zainteresowania ludzi.

Dobrą passę przerwała redakcja "Daily Mail", która nie odpuściła tematu i na tropie plotek postanowiła zdobyć dowód na ciążę aktorki. Zdjęcia szybko stały się hitem w mediach na całym świecie.

- Emma Stone czule tuli swój duży brzuch na spacerze po Los Angeles - głosi nagłówek zagranicznego tabloidu.

Kto jest ojcem dziecka Emmy Stone?

Pod koniec 2019 r. aktorka zaręczyła się z amerykańskim komikiem Dave'em McCarym. I to właśnie z nim postanowiła założyć rodzinę. Jak głoszą plotki zza oceanu, mimo tego, że mówiło się o przeniesieniu ich ślubu przez pandemię, para już jakiś czas temu miała stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety do tej pory zakochani nie dali znać, czy ceremonia się dobyła.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości