Gwiazdy

Emma Roberts urodziła. Aktorka nadała dziecku nietypowe imię

Gwiazdy

Aktualizacja:

Bratanica Julii Roberts została mamą po raz pierwszy. Emma Roberts i jej partner Garrett Hedlund przywitali na świecie syna. Dumni rodzice wybrali nietypowe imię.

Emma Roberts została mamą

Do grona świeżo upieczonych mam dołączyła właśnie Emma Roberts. Jak donoszą zagraniczne media, 29-letnia aktorka urodziła 27 grudnia. Zarówno ona, jak i jej partner Garrett Hedlund, bardzo cieszą się z narodzin wyczekiwanego synka. Para wybrała dla swojego dziecka nieco nietypowe imię. Dziennikarzom z serwisu TMZ udało się ustalić, że nazwali chłopca Rhodes. Słowo to jest angielską nazwą greckiej wyspy i właśnie takie pochodzenie ma to imię. Oznacza "tam, gdzie rosną róże". Może kiedyś dowiemy się skąd u aktorki wziął się sentyment do Hellady?

Emma Roberts – kariera

Emma Roberts to 29-letnia amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Na swoim koncie ma debiutancki album zatytułowany " Unfabulous and More". Jednak to gra na wielkim ekranie przyniosła jej największą popularność. Aktorka zagrała między innymi w "Wild Child", "Millerowie" czy "Randki od święta".

Kim jest ojciec dziecka Emmy Roberts?

Ojcem dziecka jest Garrett Hedlund, amerykański aktor, z którym aktorka spotyka się od marca zeszłego roku. Popularność przyniosła mu gra w filmie "Twarda sztuka", gdzie partnerował Lindsay Lohan. Można było oglądać go także w takich produkcjach jak: "Country Strong" z Leighton Meester i Gwyneth Paltrow, czy "Potrójna granica" z Benem Affleckiem.

Zobacz też:

Otylia Jędrzejczak przeszła poważną operację. "Dzięki temu mogę funkcjonować". Jak się czuje pływaczka?

Premiera "Nieobecnych". Iza Kuna: "Takie dramaty, jak w tej serialowej rodzinie, zdarzają się w wielu domach"

Jakob Kosel zdradził płeć swojego pierwszego dziecka. Zrobił to w zabawny sposób

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości