Gwiazdy

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie. "Nagle jego palce znalazły się we mnie"

Gwiazdy

x-news

Emily Ratajkowski twierdzi, że została wykorzystana seksualnie przez fotografa Jonathana Ledera. Do molestowania miało dojść po nagiej sesji zdjęciowej z 2012 roku. Wstrząsające szczegóły modelka ujawniła w artykule, który napisała dla "New York Magazine". Fotograf zaprzecza tym zarzutom.

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie

Emily Ratajkowski w eseju "Kupowanie siebie z powrotem. Kiedy modelka ma własny wizerunek" wspomina dramatyczne wydarzenie z 2012 r. Pojechała wtedy do domu Jonathana Ledera w Catskills na "bezpłatną sesję redakcyjną". Podczas niej pozowała zarówno w bieliźnie, jak i bez ubrania, zgodnie z instrukcjami swojej byłej agencji.

29-letnia obecnie Ratajkowski twierdzi, że była "bardzo, bardzo pijana" po wypiciu wina z fotografem. Gdy po sesji siedzieli razem na kanapie, Leder miał naruszyć jej cielesność.

Większość tego, co nastąpiło później, była rozmyta, z wyjątkiem tego uczucia. Nie pamiętam całowania, ale pamiętam, jak nagle jego palce znalazły się we mnie. Coraz mocniej i mocniej, popychając i pchając tak, jak nikt nie dotykał mnie wcześniej ani nie dotykał od tamtej pory. To naprawdę, naprawdę bolało

- napisała Emily.

Potem "wyciągnęła jego palce" i "nie odezwała się" do Ledera, który odszedł. Noc spędziła w jednej z sypialni, których używali do sesji.

Byłam jednocześnie zdezorientowana, dlaczego Jonathan odszedł bez słowa i przerażona, że wróci

- przyznała modelka.

Jonathan Leder zaprzecza zarzutom Emily Ratajkowski

"New York Magazine" skontaktował się z Jonathanem Lederem. Fotograf wszystkiemu zaprzeczył. Stwierdził, że zarzuty modelki są "zbyt tandetne i dziecinne, by na nie odpowiedzieć". Według magazynu dodał:

Wiesz, o kim mówimy, prawda? To dziewczyna, która była naga w magazynie "Treats!" i skakała nago w teledysku Robina Thicke’a. Naprawdę chcesz, aby ktoś uwierzył, że była ofiarą?

Głos w tej sprawie zabrał przedstawiciel firmy Imperial Pictures Publishing, której Leder był współzałożycielem.

Wszyscy jesteśmy głęboko zaniepokojeni, czytając najnowsze (fałszywe) oświadczenia pani Ratajkowski w NY Mag w jej niekończących się poszukiwaniach rozgłosu i reklamy

- czytamy w oświadczeniu.

Emily Ratajkowski napisała książkę. Modelka chce opowiedzieć o swoich doświadczeniach i przemyśleniach związanych z pracą z ciałem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Kate Winslet żałuje współpracy z Romanem Polańskim i Woodym Allenem. "Co ja sobie myślałam?"

Kobiety molestowane przez Harveya Weinsteina podpisały ugodę. 19 mln dolarów trafi do funduszu na rzecz ofiar producenta

Była partnerka Jeffreya Epsteina trafiła za kratki. Ghislaine Maxwell usłyszała m.in. zarzuty o molestowanie seksualne

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości