Gwiazdy

Elton John pozwany przez byłą żonę. Z jakiego powodu?

Gwiazdy

Renate Blauel pozwała swojego byłego męża Elthona Johna - donosi „The Guardian”. Para rozwiodła się w 1988 roku po czterech latach małżeństwa. Kobieta zniknęła wówczas z medialnego świata. Dlaczego teraz postanowiła wrócić?

Elton John pozwany przez Renate Blauel

O związkach Eltona Johna zawsze było głośno. Muzyk w 1976 roku publicznie ogłosił, że jest biseksualistą. Na prośbę matki, osiem lat później poślubił Niemkę, Renatę Blauel. Małżeństwem byli przez cztery lata. Kobieta zniknęła wówczas ze świata medialnego i nie wypowiadała się na temat związku. Teraz domaga się wydania nakazu przeciwko Eltonowi Johnowi. Nie wiadomo jednak, czego dokładnie dotyczy pozew.

Jak podejrzewa „The Guardian”, może on poruszać kwestie prywatności lub zapobiegania publikowania pewnych materiałów.

Przedstawiciel Blauel wyraził nadzieję na szybkie oraz polubowne załatwienie sprawy. Piosenkarz ani jego prawnicy nie wydali dotychczas żadnego komentarza.

Elton John - małżeństwo

Po rozwodzie z Blauel, Elton publicznie przyznał, że jest homoseksualistą. W 1993 roku poznał swojego obecnego męża Davida Furnisha, z którym wychowuje dziś dwóch synów: Zacharego, którego matką chrzestną jest Lady Gaga i Elijaha. David i Elton zawarli związek małżeński w 2014 roku.

Muzyk po latach przyznał, że bardzo żałuje tego, że zranił swoją byłą żonę.

Kochałem Renatę. Ona jest świetną dziewczyną. Naprawdę ją kochałem. Jedną z rzeczy, które najbardziej żałuję w życiu jest to, że ją zraniłem

- powiedział piosenkarz.

Zobacz też:

Katy Perry stworzyła utwór dla swojej nienarodzonej córeczki. Ma dla niej ważną wiadomość

Jessie Ware wydała nową płytę. Według krytyków „What’s Your Pleasure?” to najlepszy album artystki

Jennifer Aniston bała się, że nie udźwignie poważnej roli. Co było tego powodem?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości