Gwiazdy

Elton John ma problemy zdrowotne i odwołuje trasę koncertową. Z czym zmaga się artysta?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Najnowsze wiadomości z życia gwiazd
Dzień Dobry TVNNajnowsze wiadomości z życia gwiazd

Elton John to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych wokalistów. Niedawno artysta, po przerwie spowodowanej pandemią, wrócił do grania na żywo. Niestety problemy zdrowotne zmusiły go do odwołania koncertów. Z ją dolegliwością zmaga się muzyk?

Elton John odwołuje trasę koncertową

Wybuch pandemii pokrzyżował koncertowe plany Eltona Johna i muzyk zmuszony był odwołać dopiero co rozpoczętą trasę. Co gorsza, kiedy granie na żywo znowu stało się możliwe, wokalista - tym razem z powodów zdrowotnych - musiał przesunął swój powrót na scenę.

- Pod koniec wakacji artysta niefortunnie upadł i doznał kontuzji biodra. Mimo że muzykiem zajęli się rehabilitanci i fizjoterapeuci, to ich starania niewiele pomogły. Najprawdopodobniej Eltona Johna czeka operacja, a tym samym wszystkie koncerty ponownie zostały odwołane - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Elton John wydaje nową płytę

Mimo że Eltona Johna jeszcze długo nie nie będzie można zobaczyć na żywo, to fani wokalisty nie powinni się czuć zawiedzeni. Już 22 października 2021 roku do sklepów muzycznych trafi najnowsza płyta artysty, zatytułowana "The Lockdown Sessions". - Na krążku znajduje się szesnaście utworów nagranych w duetach. Do współpracy Elton John zaprosił takie gwiazdy jak Gorillaz, Dua Lipa czy Miley Cyrus - dodał w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem Mateusz Hładki.

Warto podkreślić, że na płycie będzie można usłyszeć również Stevie'ego Wondera oraz Eddiego Veddera z Pearl Jam.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości