Gwiazdy

Ella Eyre wraca z singlem "New Me". Piosenka, która dodaje skrzydeł po rozstaniu

Gwiazdy

Aktualizacja:
mat. prasowe

Nowy rok, nowa ja - Ella Eyre wzięła sobie te słowa do serca i 2020 rok zaczyna z triumfalnym, przebojowym singlem „New Me”.

Kawałek opowiada o momencie po rozstaniu, kiedy odzyskujesz poczucie własnej wartości oraz miłość do samego siebie, którą mogłeś utracić za sprawą toksycznej relacji.

Do kawałka powstał teledysk, który można oglądać tutaj.

„New Me” to jedna z moich ulubionych piosenek, które kiedykolwiek napisałam. Przebierałam nogami, żeby w końcu ją wydać. Każdy z nas ma na koncie złe decyzje związane ze związkami. „New Me” opowiada o wcieleniu w życie nowego sposobu myślenia, odnalezieniu siły i poczucia własnej wartości, by jak najszybciej odciąć się od szkodliwych emocji

- opowiada Ella Eyre.

Po śmierci ojca Ella powróciła do swoich jamajskich korzeni. Artystka nad nowymi utworami pracowała m.in. z Banx & Ranx, Shakką, Kianą Ledé i Yxng Bane. Po raz pierwszy Eyre miała stuprocentową kontrolę i wszystko odbyło się na jej warunkach.

Ella Eyre - na scenie od 2014 roku

Ella Eyre zyskała sławę za sprawą gościnnego występu w wielkim hicie Rudimental „Waiting All Night” w 2014, który otrzymał BRIT Award w kategorii Brytyjski singiel roku. Wokalistka ma na koncie dwie nagrody MOBO, dwa kolejne platynowe single oraz album w top 5 UK. Nie zamierza jednak osiadać na laurach.

W 2018 Ella wydała „Answerphone” wyprodukowane przez Banx & Ranz, z gościnnym udziałem Yxng Bane. Kawałek przekroczył liczbę 100 mln streamów. Sukces singla dał Elli pewność siebie w podążaniu nową artystyczną ścieżką. Eyre szukała jednak nowego domu, który wesprze jej pomysły. Island Records okazało się odpowiedzią. I jak to mówią: reszta jest historią.

Artystka ogłosiła serię koncertów w Wielkiej Brytanii. Czekamy na koncert Elli w Polsce. Ostatni raz wystąpiła w naszym kraju w 2017 roku.

>>> Zobacz również:

Kevin Costner skończył 65 lat. Jak wygląda dziś światowa gwiazda kina?

4Dreamers z utworem „Inapropro”. To ich pierwsza angielskojęzyczna piosenka

„365 dni”. Premiera oficjalnego teledysku Michela Morrone

Autor: Paweł Jaskulski

Źródło: Universal Music Polska

Pozostałe wiadomości