Gwiazdy

Edyta Pazura zdradziła, jak poprawić samopoczucie w modny sposób. Fani: "Stosuję od lat"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Pazura

Edyta Pazura opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zdradziła, jaka jest uniwersalna i najlepsza moda. Fani szybko podłapali przekaz kobiety i przyznali, że sami stosują takie techniki od lat. Co miała na myśli żona Cezarego Pazury?

Edyta Pazura o byciu sobą

Edyta Pazura od ponad 14 lat tworzy szczęśliwy związek z aktorem, Cezarym Pazurą. Para doczekała się także trójki dzieci-dwóch córek oraz syna. Małżeństwo często udziela się w mediach społecznościowych, a także zdradza ciekawostki z życia prywatnego. To, za co fani pokochali parę to szczerość. Zarówno Edyta, jak i jej mąż, nie robią niczego "na pokaz". Kobieta przyznała, że najlepszym trendem i mottem, które towarzyszy jej w życiu, jest zdanie "bądź sobą". Temat ten żona Cezarego postanowiła poruszyć także na Instagramie. Kobieta opublikowała własne zdjęcie, które opatrzyła opisem:

Jest taka moda i nazywa się "bądź sobą". Polecam

– czytamy.

Fani przyznali Edycie rację

Nowy post bardzo szybko wzbudził zainteresowanie fanów. Jednogłośnie przyznali oni, że to najpiękniejsze dwa słowa, jakie przeczytali. Niektóry internauci dodali, że tak jak Edyta, stosują tę metodę od lat. Bo po co wydziwiać, wymyślać i próbować dorównywać innym, skoro największe szczęście przyniesie nam swoboda i spełnianie własnych marzeń.

"To jest najpiękniejsza moda, odkąd istnieje słowo moda", "Stosuję od lat", "Uwielbiam Panią" – pisali.

Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości