Gwiazdy

Edyta Pazura wspomina dzień porodu syna Antosia. Fanka w szoku: "Myślałam że takie rzeczy dzieją się tylko na filmach!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Syn Edyty i Cezarego Pazurów świętuje swoje urodziny. Antoni skończył już 9 lat. Z tej okazji dumna mama postanowiła wrócić wspomnieniami do przeszłości i opisała, jak wyglądał dzień, gdy chłopiec pojawił się na świecie. Fani niedowierzają, że ta historia wydarzyła się naprawdę.

Edyta Pazura wspomina narodziny syna

W maju 2009 roku Cezary Pazura poślubił 26 lat młodszą Edytę. Kilka miesięcy później urodziła się ich pierwsza córka, Amelia. Szczęśliwi małżonkowie pragnęli powiększyć rodzinę, więc w 2012 roku doczekali się syna Antoniego, a w 2018 roku córki Rity.

Edyta Pazura, choć wydała na świat Antosia już 9 lat temu, dokładnie 19 lipca, to wciąż doskonale pamięta moment porodu. Okazuje się, że kilka godzin wcześniej była na zakupach, nosiła meble i odwiedziła jedną z warszawskich restauracji. Nie spodziewała się, że lada moment odejdą jej wody.

- Pewnego pięknego dnia lipca siedziałam na obiedzie we włoskiej restauracji wraz z całą moją familią. Dzień był upalny, a dokładnie chwile wcześniej kupowałam dywany oraz drobne meble w jednej z galerii handlowych, które później dzielnie nosiłam do samochodu. Gdy w końcu zasiadłam na lunch, rozgościłam się na ratanowym krześle, dostałam wcześniej zamówioną zupę grzybową, nagle... poczułam ciepło spływające po moich nogach i nie był to dotyk małżonka, lecz zupełnie coś innego - opisuje Edyta na swoim profilu na Instagramie.

Pazura po długich negocjacjach wstała z krzesła i na czas udało się jej dotrzeć do szpitala. - 19 lipca pojawił się on. Obiekt moich westchnień i fotograficznych uniesień. Kiedy jestem zamyślona, pyta: "Mamo, czy jesteś smutna?", a gdy przychodzi wieczór, szuka kompana do zasypiania. Antoni Józef kończy dziś 9 lat - pochwaliła się dumna mama.

Fani Edyty są pod wrażeniem jej historii. Jedna z fanek napisała: "Naprawdę odeszły Ci wody w restauracji? Myślałam, że takie rzeczy dzieją się tylko na filmach! Ale jest co wspominać i będzie co opowiadać nawet wnukom. Sto lat dla Antosia! Dużo zdrowia!" - czytamy.

Cezary Pazura składa życzenia synowi

Cezary Pazura również postanowił na Instagramie uczcić święto Antoniego. Opublikował kilka zdjęć chłopca, a na jednej z fotografii widać jego urodzinowy tort.

- Mój syn, jedyny dziedzic, dziś kończy 9 lat! Bądź zawsze szczęśliwy Antosiu! P. S. Ponieważ nie lubi się fotografować, to mam tylko takie zdjęcia. I tak to duży cud - napisał żartobliwie Cezary.

W komentarzach pod postami obojga rodziców pojawiło się mnóstwo życzeń dla solenizanta: "Super chłopak. Wszystkiego najlepszego dla Antosia", "Fajny, młody kawaler. Wszystkiego dobrego", "Dużo zdrowia i spełnienia marzeń", "Beztroskiego dzieciństwa!" - piszą internauci.

Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości