Gwiazdy

"Byłam Britney Spears, zanim Britney stała się popularna". Edyta Pazura pokazała zdjęcie z jasełek

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Edyta Pazura ma do siebie ogromny dystans. Niejednokrotnie publikowała w sieci wpisy, w których żartowała na swój temat. Zdjęcie żony aktora z jasełek podbija sieć. Edyta nawiązała do podobieństwa, jakie łączy ją z Britney Spears.

Edyta Pazura porównała się do Britney Spears

Ukochana Cezarego Pazury jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci w polskim show-biznesie. Edyta to mama, menadżerka i fotografka. Na jej profilu na Instagramie, który śledzi niemalże ćwierć miliona osób, dzieli się głównie doświadczeniami z tych dziedzin życia.

Często nie brakuje jednak wpisów o charakterze społecznym, czy wspomnień i zdjęć z rodzinnych archiwów. Ostatnio na właśnie jedną z takich fotografii z czasów młodości natknęła się Edyta. Jak sama zauważa, jej stylizacja do złudzenia przypomina te, które zakładała na siebie Britney Spears.

- Byłam Britney Spears, zanim Britney stała się popularna. Czerwona kokarda musiała być - czytamy we wpisie.

Jedna z fanek dostrzegła, że niepozorne zdjęcie z dziecięcych lat wskazuje na pierwsze kroki gwiazdy w świecie mody: "Ja na tym zdjęciu widzę początki zabawy modą. Idealne zestawienie białej sukienki i czerwonych dodatków. Ponadto już wtedy Pani wiedziała, że podobny strój mamy i dziecka (w tym przypadku Pani i lalki) będzie w przyszłości hitem".

Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani
Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani Edyta Pazura o życiu przedszkolaka Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Edyta Pazura - historia miłości z Cezarym Pazurą

Cezary Pazura i Edyta Pazura od 11 lat tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para doczekała się trójki dzieci. Najmłodsza pociecha Pazurów ma 2 lata. Aktor został tatą po raz pierwszy w 1990 r. Wtedy na świat przyszła jego córka Anastazja z małżeństwa z Żanetą Pazurą. Wraz z Edytą Pazurą mają troje dzieci, Amelię (ur. w 2009 r.), Antoniego Józefa (ur. w 2012 r.) i Ritę (ur. w 2018 r.).

Nie każdy jednak wie, że Cezary Pazura i jego żona mają za sobą wyjątkowo romantyczną historię miłosną. Edyta miała zaledwie 19 lat, gdy poznała swojego przyszłego męża. Para spotkała się w pociągu. Cezary był już popularnym aktorem, a Edyta studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości