Gwiazdy

Edyta Pazura o przygotowaniach do świąt: "Nawet nie chcę być wzorem Matki Polki"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Edyta Pazura chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a także przemyśleniami. Tym razem celebrytka postanowiła odnieść się do świątecznych przygotowań i nie tylko.

Edyta Pazura o przygotowaniach do świąt

Edyta Pazura należy do gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie celebrytka odniosła się m.in. do świątecznych przygotowań. - Firma dekoracyjna "Edyta" ogarnęła świąteczną sytuację i dzisiaj mogę już pakować walizki - napisała Edyta Pazura, która szykuje się do podróży.

Celebrytka dodała, że zostawia "Towarzystwo z tygodniową rozpiską na najbliższy tydzień". - Przecież dzieci nie są własnością rodziców i odwrotnie, więc staram się pogodzić, że nie jestem, a nawet nie chcę być wzorem Matki Polki - napisała.

Świąteczne dekoracje, które przygotowała celebrytka bardzo przypadły do gustu jej fanom. Wielu z nich pisało w komentarzach pod postem, że ozdoby są naprawdę pięknie i dom wygląda teraz bardzo klimatycznie. - Przepięknie, klimatycznie i tak bajkowo wręcz - napisał jeden z komentujących.

Zobacz wideo: Paulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego Narodzenia

Paulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego Narodzenia
Paulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego NarodzeniaŹródło: Dzień Dobry TVN Online
Gdzie Paulina Krupińska-Karpiel spędzi tegoroczne święta?

Edyta Pazura o pieczeniu makowca

Celebrytka w dalszej części wpisu wyznała, że tuż po powrocie od razu zabierze się za przygotowywania świątecznych potraw i po raz kolejny spróbuje zrobić makowca. Okazuje się, że to tradycyjne świąteczne ciasto nie tylko celebrytce sprawia sporo kłopotu.

- A jak już znajdziesz przepis idealny na makowca - podziel się, proszę - napisała w komentarzu jedna z internautek. - Ja tak samo w tym roku muszę upiec makowca, nie ma bata - dodała inna komentująca. - Może makówki? Zamiast makowca? - radził inny internauta.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: fot. Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości