Gwiazdy

Nagi tors Cezarego Pazury zachwycił internautki. Edyta Pazura: "Wybrałam najlepszy kadr"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Edyta Pazura zamieściła na instagramowym koncie zdjęcie wysportowanej sylwetki męża. Po raz kolejny nagi tors Cezarego Pazury podbił sieć. "No powiem Ci, że masz na co popatrzeć" - podkreśliła jedna z fanek.

Edyta i Cezary Pazurowie wraz z dziećmi relaksują się nad polskim morzem, skąd raczą swoich fanów wakacyjnym kadrami. Na bieżąco relacjonują, jak wypoczywają w rodzinnym gronie. W galerii Edyty odnajdziemy m.in. zdjęcie z córką, w ognistoczerwonym bikini czy piance windsurfingowej. Natomiast ostatni post szczególnie przypadł do gustu internautom.

Półnagie zdjęcie Cezarego Pazury

Aktor poprosił bowiem żonę, żeby sfotografowała go na plaży. Sęk w tym, że robiąc zdjęcie, ucięła ukochanemu głowę, a efektem ich współpracy podzieliła się na swoim Instagramie.

Mąż poprosił o fotę. Wybrałam najlepszy kadr

- napisała.

I tak internauci mogą podziwiać półnagiego aktora w kąpielówkach z motywem skuterów. Myślicie, że to był celowy zabieg? W końcu wysportowana sylwetka 59-letniego aktora mogłaby zawstydzić niejednego młodzieńca. Sprawdźmy, co na ten temat sądzą fani.

Nagi tors Cezarego Pazury

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, zwłaszcza od kobiet... To one zaczęły ochoczo komplementować figurę aktora. "Wygląda jak zdjęcie z Tindera", "No powiem Ci, że masz na co popatrzeć", "Wspaniałe zdjęcie. Pokazuje kulturystyczną sylwetkę", "Jest jak wino" - czytamy. Z ostatnimi słowami Edyta Pazura się zgodziła i odpisała: "To fakt".

Cezary Pazura niejednokrotnie podkreślał, że ciężko trenuje, a jego największą motywacją jest żona. Efekty widać gołym okiem.

- Podobnie jak Edytka jestem cholernym estetą i chyba nie pozwoliłbym na to, żeby patrzyła na faceta z jakimiś większymi, że tak powiem, uszczerbkami. No bo wiesz, różnica wieku między nami jest dość spora i muszę jej te różnice niwelować - mówił w rozmowie z Magdą Mołek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Cezary Pazura w roli trenera polskiej reprezentacji

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości