Gwiazdy

Edyta Pazura szczerze o macierzyństwie. "Mieszanka wybuchowa, rollercoaster bez zabezpieczeń i K2 w jednym"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Tomasz Urbanek/East NewsEdyta Pazura

Edyta Pazura chętnie dzieli się na swoim Instagramie własnymi przemyśleniami. Tym razem zamieściła post dotyczący trudów macierzyństwa. Sama jest matką trójki dzieci i nie ukrywa, że to dla niej nie lada wyzwanie. "Czasami mam dosyć i pod pretekstem zobaczenia zorzy polarnej chciałabym uciec na Koło Podbiegunowe". Jej wpis spotkał się z żywą reakcją fanów, którzy nie ukrywają, że sami borykają się na co dzień z podobnymi problemami. 

Edyta Pazura o blaskach i cieniach macierzyństwa 

Edyta Pazura od lat łączy życie zawodowe i prywatne. Kobieta nie tylko zajmuje się karierą swojego męża, Cezarego Pazury, ale także wciąż się kształci – niedawno poinformowała, że rozpoczęła studia doktoranckie. Mimo wielu obowiązków, kobieta wiele czasu poświęca swojej rodzinie. Wraz z mężem są rodzicami 12-letniej Amelii, 10-letniego Antoniego i 3-letniej Rity. Ostatnio na swoim Instagramie, Edyta zamieściła post w którym postanowiła podzielić się refleksją na temat macierzyństwa, które potrafi dać w kość.

"Macierzyństwo dla mnie jest zajefajne. Oczywiście czasami mam dosyć i pod pretekstem zobaczenia zorzy polarnej chciałabym uciec na Koło Podbiegunowe choćby na kilka godzin. Nastolatka z pretensjami, nadwrażliwy czwartoklasista i trzylatka, która doskonale wie czego chce, to absolutna: mieszanka wybuchowa, ratatuj, rollercoaster bez zabezpieczeń i K2 w jednym. W szczycie turborodzicielstwa, gdy Czaro wychodził do pracy mówiłam mu: Ale Ci fajnie w końcu sobie odpoczniesz. Jednak gdzieś pomiędzy kłótniami o pierogi, a walką o naszą uwagę znajduje się bezgraniczna miłość, serowo-kwaśne małe giry, zapach dziecięcej skóry i te same błędy popełniane przez Twoje dzieci, przed którymi ostrzegali nas nasi rodzice. W końcu złość sięga zenitu, bo i tak zrobią dokładnie tak, jak Ty nie chcesz. Najtrudniej jest przecież zaufać dorosłym" – napisała.

Edyta Pazura o macierzyństwie – reakcja fanów 

Post Edyty Pazury spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony obserwatorów. Jej fani nie ukrywają, że mają bardzo podobne przemyślenia na temat macierzyństwa. "Pięknie napisane", "Dokładnie w punkt", "Mądre słowa… to fakt" – pisali internauci.

Co więcej, w komentarzach pod postem pojawiły się także słowa uznania za to, jak gwiazda daje radę zajmować się trójką dzieci. Jedna z kobiet napisała: "Nie wiem, jak to ogarniasz. Ja z jedną gwiazdką mam problem, podziwiam". Komentarz fanki nie umknął uwadze Edyty, która odpisała: "Nie myślę o tym, to pomaga" .

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska o macierzyństwie

"Miasto Kobiet" Ewa Chodakowska o macierzyństwie
"Miasto Kobiet" Ewa Chodakowska o macierzyństwie

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości