Gwiazdy

Edyta Pazura na zdjęciu z mamą. "Samospełniająca się przepowiednia"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVNEdyta Pazura

Edyta Pazura chętnie dzieli się w sieci swoją prywatnością. Tym razem opublikowała zdjęcie ze swoją mamą. Obie panie pozują w eleganckich sukniach, a Edyta uzupełniła swoją kreację o wianek. Czy to stylizacje ślubne? Być może, jednak w poście żona Cezarego Pazury odnosi się do tego, przed czym kiedyś ostrzegała ją mama.

Edyta Pazura wspomina słowa mamy

Kto z nas w dzieciństwie i młodości nie był ostrzegany przez rodziców przed tym, co może przynieść przyszłość. "Zrozumiesz, jak będziesz starsza", "Przekonasz się, jak będziesz miała swoje dzieci/dom/pracę" - to zdania, które prawdopodobnie padły w każdym domu. I właśnie do tych "przepowiedni" wraca pamięcią Edyta Pazura.

Mamita, czyli samospełniająca się przepowiednia. Nie wierzyłam, jak mówiła mi: „Zobaczysz, jak będziesz miała własne dzieci” lub „Małe dziecko, mały problem. Duże dziecko, duży problem”. Generalnie miała rację"

- przyznała żona Cezarego Pazury.

Edyta Pazura z mamą

Refleksyjny post zachęcił internautów do podzielenia się tym, co rodzice mówili do nich w młodości. Wystarczy przejrzeć komentarze, żeby uświadomić sobie, że niektóre powiedzonka były dosyć popularne w wielu domach. I choć wtedy te przestrogi bardziej irytowały, niż pomagały, dziś wielu dorosłych uświadamia sobie, że było w nich wiele prawdy. Co więcej teraz, mając własne dzieci, często te powiedzonka powtarzają. "Odkąd mam dzieci łapie się na tym, ile przejęłam po mamie tekstów", "Wszystkie Mamy tak mówią. Ja też", "Zawsze mają rację. Aż czasem strach się bać".

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości