Gwiazdy

To zdjęcie zrobili jeszcze przed ślubem. Dla Edyty Pazury zatrzymał się czas

Gwiazdy

Jakub Kaminski/East News

Cezary Pazura pokazał zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Fotografia była zrobiona dwa lata przed ślubem pary. Wielu fanów aktora uznało, że dla Edyty Pazury czas ewidentnie stanął w miejscu.

Cezary i Edyta Pazura przed ślubem

Tak zgranego małżeństwa ze świecą szukać. Cezary i Edyta od 11 lat tworzą jedno z najbardziej lubianych i podziwianych małżeństw w polskim show-biznesie. Owocem miłości zakochanych jest trójka dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.).

Aktor niejednokrotnie wypowiadał się w samych superlatywach o swojej żonie. Robił to także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio zamieścił na Instagramie zdjęcie zrobione dwa lata przed ślubem z ukochaną. Widać na nim, jak para przytula się do siebie z czułością.

- W tle Chicago z zamarzniętym częściowo Jeziorem Michigan. Częściowo, bo stopiła go nasza miłość - napisał Cezary Pazura.

Fani nie kryli zachwytu. W komentarzach posypały się komplementy i wyrazy uznania dla zakochanych.

- Pana żona nic a nic się nie zmienia. A pan... jak to wino. Panie Cezary, uwielbiam pana - napisała jedna z wielbicielek.

- Ludzie nie dawali wam szans, a tu proszę - piękna miłość. Gratulacje kochani i szczęścia - dodał ktoś inny.

Cezary i Edyta Pazura - historia związku

Para poznała się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a Edyta dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko aktorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Zgrane małżeństwo – Edyta i Cezary Pazurowie. "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości