Gwiazdy

Edyta Pazura pokazała swój urodowy trik. "Jedyna prawidłowa pozycja mycia włosów"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura w ciągu ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Od pewnego czasu jej znakiem charakterystycznym jest jednak blond fryzura. Teraz pokazała, jak o nią dba. Pozycja, w której myje włosy, bardzo rozbawiła internautów.

Metamorfoza Edyty Pazury

Od momentu, gdy Edyta Pazura pojawiła się w polskim show-biznesie, znacznie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Choć początkowo miała krótką, jasną fryzurę, potem odważyła się, żeby przefarbować ją na rudo, a nawet na brąz. Szybko doszła jednak do wniosku, że najlepiej jej w blondzie i od lat jest mu wierna. Co ciekawe, w ostatnich dniach zdecydowała się na przedłużenie swoich włosów i obecnie jest zachwycona uzyskanym efektem. Wiadomo jednak, że nie lubi oglądać swoich fotografii z przeszłości.

- Nie wyglądałam najlepiej. A z drugiej strony - kto lubi oglądać swoje stare zdjęcia? Dobrze, że z wiekiem wyrobił mi się gust . I tak dobrze, że piszą, że jestem dziełem utalentowanych chirurgów. Nie komentuję takich doniesień. Jeżeli ktoś chce wierzyć w takie plotki, to proszę bardzo. To już jest poza mną. 10 lat temu byłam po prostu nieopierzoną nastolatką. Trochę tych plotek było, ale najbardziej bawi mnie ta, że kiedy poznałam Czarka, byłam nikim. Faktycznie, nie miałam wtedy żadnego wykształcenia, ale dziwne byłoby, gdybym je otrzymała, mając zaledwie 19 lat – mówiła Edyta Pazura w wywiadzie dla magazynu "Party".

Edyta Pazura myje włosy

Teraz Edyta Pazura pokazała, jak dba o swoje uczesanie. We wtorek 17 sierpnia opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak roześmiana myje włosy prysznicem, pochylając się nad wanną.

- W kwestii mycia włosów u mojej mamy, nadal nic się nie zmieniło. I za to kocham najbardziej - napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Owa fotografia rozbawiła internautów. Wiele kobiet zdradziło również, że na co dzień korzysta z tego sposobu mycia włosów, a nawet nie wyobraża sobie innego rozwiązania. Pod postem czytamy: "Skóra głowy jest bardziej ukrwiona w takiej pozycji i działa lepiej dla włosów - ostatnio dowiedziałam się u fryzjera", "Znam to doskonale, super fota. Doktorzy od kręgosłupa nie lubią tej opcji", "Jedyna prawidłowa pozycja mycia włosów", "I ta próba wyprostowania się za pierwszym razem. Bezcenna", "Całe życie tak myję. No nie umiem pod prysznicem" czy "A to można myć inaczej?".

Wy również korzystacie z takiego sposobu?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości