Gwiazdy

Edyta Pazura czule o swoich dzieciach. Ma dla nich ważne przesłanie

Gwiazdy

Edyta Pazura
Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura dała się poznać jako wyluzowana mama, która swoim rodzinnym życiem chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Żona znanego aktora opublikowała urocze zdjęcie swoich dzieci i zdradziła, o czym marzy, myśląc o swoich pociechach. Jej przemyślenia chwytają za serce.

Edyta Pazura - kariera i macierzyństwo

Edyta Pazura wkroczyła na do świata show biznesu jako 19-letnia partnerka Cezarego Pazury. Początki jej znajomości z przyszłym mężem elektryzowały media, które nie oszczędzały przykrych komentarzy w stronę Edyty. Ta jednak znalazła w sobie siłę, by przetrwać trudny czas i dziś spełnia się jako mama trójki pociech i sprawna managerka. Nie tylko zarządza karierą męża, ale buduje własną markę osobistą, gromadząc wokół siebie liczną grupę zaangażowanych fanów.

Edyta i Cezary stanęli na ślubnym kobiercu 1 maja 2009 roku. Od tego czasu tworzą zgrane małżeństwo, wychowując wspólnie troje dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego i 3-letnią Ritę, które często goszczą na profilach swojej znanej mamy.

Tym razem szczęśliwa mama postanowiła pochylić się nad tematem szybkiego dorastania. Jak sama zaznaczyła, dzieci zachwycają ją swoim bezbłędnym rozumieniem świata.

Zazdroszczę im bardzo, że mają siebie i umieją ogarniać rzeczywistość, lepiej niż niejeden dobrze wykształcony po maturze, studiach i doktoracie. Na najtrudniejsze pytania odpowiadają w najprostszych słowach

- napisała Edyta, publikując zdjęcie młodszej córki bawiącej się z bratem.

Edyta Pazura opowiada o dzieciach

Żona Cezarego Pazury nawiązała do własnej młodości i słów, które powtarzała jej mama.

Nie wierzą mi, tak jak ja nie wierzyłam mojej mamie, gdy mówiła mi: "dzieciaku, nie spiesz się do dorosłości, bo zobaczysz jak będziesz tęsknić za tymi latami" Dzięki nim spełniam marzenia o analogowych chwilach zatrzymanych w czasie, które lądują w naszym Pazurowym albumie

- wyznała.

Jak sama przyznała, nie zawsze jest łatwo, jednak miłość do dzieci daje jej energię do działania.

- Są jak Biełka i Striełka. Nawet jak mam czasami ochotę wystrzelić ich w kosmos, to umieją się odnaleźć w każdych warunkach i szybko absorbują moje ciepło i miłość, by po 24h wylądować i znowu dawać czadu - zdradziła.

Post zgromadził gros życzliwych komentarzy, w których fani Edyty wyrazili zachwyt nad jej naturalnym i rozsądnym podejściem do macierzyństwa.

Zobacz też:

Utwór "Asereje" zespołu Las Ketchup kończy 18 lat. Co robią teraz autorki tego przeboju?

Jennifer Lopez pokazała pierwsze zdjęcie z planu nowego filmu. Towarzyszy jej przystojny aktor

Tak wyglądają treningi psów do akcji poszukiwawczo-ratowniczych. "Liczy się prędkość i to, żeby nie były agresywne"

Zobacz wideo: Edyta i Cezary Pazurowie. "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości