Gwiazdy

Edyta Pazura zwierzyła się z choroby. Zmiany na twarzy widać gołym okiem. "Powracają do mnie co roku"

Gwiazdy

Edyta Pazura

Edyta Pazura przełamała ostatnio tabu, mówiąc o swoich chorobach. Żona Cezarego Pazury wyznała, że cierpi na Hashimoto, które zostawia widoczne ślady na jej twarzy. Zdjęcie gwiazdy poruszyło fanów.

Edyta Pazura i Hashimoto

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pomocą których często dzieli się z internautami ważnymi momentami ze swojego życia. 32-latka, korzystając ze swojej popularności, pokazała, z czym mierzą się osoby cierpiące na Hashimoto. Cera Edyty bardzo się zmieniła.

- Powracają do mnie co roku, nasilają się z każdą kolejną ciążą. Przyzwyczaiłam się. Jakieś 18 lat temu miałam tylko spirytus i maść tormentiol (co to był za smród). Dzisiaj więcej możliwości i te same problemy. Skoro jednak jestem tu gdzie jestem, to oznacza... że jednak wcale nie mam problemów - czytamy we wpisie gwiazdy.

Fani byli wyjątkowo poruszeni wyznaniem żony Cezarego Pazury.

- Jest Pani piękna w każdym "wydaniu" i już - napisała jedna z fanek.

- Na zdjęciu widzę tylko piękną kobietę - dodała inna.

Wielu internautów utożsamiało się z Edytą, dzieląc się swoimi problemami ze zdrowiem.

- Mam dokładnie ten sam problem. W każde lato wyglądam podobnie, nawet nie opalając twarzy i stosuje największe filtry - nic nie pomaga.

- Dopiero teraz mam znaczenie mniej widoczne zmiany - zwierzyła się jedna z kobiet.

- Mam ten sam problem. Jesienią wybarwiam, a latem wracają - czytamy inne zwierzenie.

Edyta Pazura o depresji

Edyta Pazura słynie ostatnio z ogromnej otwartości. Jakiś czas temu zwierzyła się, że cierpi na depresję. Gwiazda doświadczyła wielu życiowych rozczarowań i przykrych momentów. Jak przyznała, przeżyła dwie zagrożone ciąże, publiczne łgarstwo, otrucie psa, podpalenie domu, a także szantaże. Gdy wszystko zaczęło się uspokajać, niepodziewanie pojawiła się depresja. Wtedy, tak jak i teraz w przypadku Hashimoto, także dokładnie opisała, z czym musiała się mierzyć.

- Czułam, jak ziemia osuwa mi się spod nóg. Zaczęłam źle sypiać, a właściwie to w ogóle nie spałam. Charakteryzował mnie brak koncentracji. Byłam smutna, nic mnie nie cieszyło - powiedziała jakiś czas temu gwiazda w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji. "Czułam, jak ziemia osuwa mi się spod nóg"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości