Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Gwiazdy


Cezary i Edyta Pazurowie od 14 lat uchodzą za zgraną i kochającą się parę. Choć między nimi jest przeszło 25 lat różnicy, to udowadniają, że w miłości wiek nie gra roli. Jaka jest zatem ich recepta na szczęśliwe małżeństwo? Jak świętują walentynki? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Edyta i Cezary Pazurowie należą do jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo ma trójkę dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antka i 3-letnią Ritę. Jaka jest ich recepta na szczęśliwy związek?

- Naszą tajemnicą jest to, że w tych maleńkich rzeczach, które na pierwszy rzut oka mogą sprawiać kłopot, my znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności. To nam daje radość - wyjawił Cezary Pazura.

- Co wieczór siadamy przy kuchennym stole, jak już dzieci idą spać i po prostu rozmawiamy ze sobą. Wydawałoby się, że to jest coś prostego, ale to nas buduje – dopowiedziała Edyta Pazura.

Edyta i Cezary Pazurowie świętują walentynki

Cezary Pazura, w jednym z wywiadów, powiedział nam, że w tym roku wraz z żoną nie będą obchodzić walentynek, ponieważ wolą przeznaczyć pieniądze na podróż. Okazało się jednak, że - mimo wszystko zdecydowali się na wręczenie sobie prezentów.

Edyta Pazura otrzymała piękną bieliznę, natomiast mężowi podarowała pudełko z napisem "Kocham cię", w którym znajdowały się perfumy i żel pod prysznic. I na tym nie koniec. Obiecała także ukochanemu, że przez cały dzień będzie go przytulała i siadała mu na kolanach.

Cezary Pazura - "Tajemnica zawodowa"

Przy okazji spotkania poprosiliśmy Cezarego Pazurę, by zdradził nam co nieco na temat nowej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa", w której gra jedną z głównych postaci.

- Mam nadzieję, że ten serial przywrze nas do odbiorników. To jest bardzo ciekawie napisana historia i zagmatwana. To, co lubimy w serialach amerykańskich, że trzyma w napięciu. Opowiada o małżeństwie, którego drogi się rozchodzą. Moją małżonkę gra Magdalena Różdżka. I tu się zaczyna… - wyjawił.

14 lutego to wyjątkowy dzień dla Edyty Pazury, ponieważ o 9:00 wystartował jej nowy biznes, który założyła wraz z przyjaciółką. Czym będzie się zajmowała firma? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo.

Zobacz też:

Wystawa "The Art of Banksy" już w Warszawie. To pierwszy w Polsce tak duży pokaz prac brytyjskiego artysty

Klaudia Halejcio jest w ciąży. "Czuję się niesamowicie"

Barbara i Jacek Bursztynowiczowie o wieloletniej miłości: "Jesteśmy jeszcze z tego pokolenia, które walczy z kryzysami"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: