Gwiazdy

Edyta Herbuś porzuca aktorstwo? Nowy biznes gwiazdy zaskakuje: "Pierwsza myśl przyszła mi podczas medytacji"

Gwiazdy

Edyta Herbuś jest znana z filmów, seriali i występów tanecznych. Niedawno jednak zaskoczyła fanów założeniem biznesu, który z aktorstwem ma niewiele wspólnego. Gwiazda wykorzystała czas lockdownu do sprawdzenia się na innych polach zawodowych. Czy na dobre zmieni branżę?

Edyta Herbuś stworzyła linię świec zapachowych

Aktorka kilkanaście lat temu zasłynęła w jednym z tanecznych show. Później nie brakowało jej w filmach, serialach czy teledyskach. Dzisiaj Edyta Herbuś postawiła na zupełnie inną ścieżkę kariery.

- Pierwsza myśl przyszła mi podczas medytacji. Po kontakcie sama ze sobą, zaczęłam te pierwsze kroki stawiać. Był to bardzo wzruszający proces, dlatego - żeby określić wartości marki - musiałam określić wartości Edyty Herbuś. Nagle okazało się po głębszych analizach, że to, co chcę tworzyć, jest spójne ze mną - mówi artystka. Jak dodaje, zadała sobie pytanie, czego ludziom dzisiaj potrzeba.

- Kiedy jest się w takiej chaotycznej niepewności, mnie zawsze uspokajała natura, zharmonizowanie się ze sobą. I zawsze odpalam świece, wyciągam olejki - opowiada Edyta.

Edyta Herbuś - życie prywatne

Edyta Herbuś chętnie opowiada w wywiadach i social mediach o sprawach zawodowych. Jednak w odróżnieniu od innych celebrytów, nieczęsto dzieli się wydarzeniami z życia prywatnego.

W ostatnich latach w mediach było o niej głośno z uwagi na jej związki. Największe emocje wzbudzała relacja z Mariuszem Trelińskim. Reżyser rozstał się z Edytą w 2017 r. po 6 latach związku. Na początku 2018 r. tancerka zaczęła być widywana z Piotrem Bukowieckim. Kiedy pojawili się razem na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nie spodziewała się, że wzbudzą tak ogromne zainteresowanie prasy. Podobne obrączki na palcach zakochanych wskazywały na potajemny ślub. Wkrótce gwiazda odniosła się do tych doniesień.

- Dociera do mnie wiele gratulacji z powodu mojego rzekomego ślubu. Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek z szacunku do Was i tej energii, która do mnie płynie. Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje, że jesteście. Dziękuję za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako „nie żona” życzę Wam dużo miłości - mogliśmy wówczas przeczytać w jej wpisie.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości