Gwiazdy

Edyta Herbuś zaprosiła dziadków na podwójną randkę do Paryża

Gwiazdy

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś niedawno świętowała 65. rocznicę ślubu swoich dziadków. Cała rodzina bawiła się na przyjęciu wyprawionym z tej okazji. Tancerka postanowiła wręczyć ukochanym seniorom wyjątkowy prezent.

Edyta Herbuś zaprosiła dziadków do Paryża

Nie od dzisiaj wiadomo, że Edyta Herbuś uwielbia swoich dziadków i ma z nimi nadzwyczajną więź. Szczególnie z babcią, która często pojawia się na Instagramie artystki. Pani Otylia i Pan Tadeusz kilka dni temu świętowali 65-lecie swojego małżeństwa. Z tej okazji wyprawiono przyjęcie, na którym bawili się w gronie bliskich.

Edyta Herbuś postanowiła sprawić dziadkom prawdziwą niespodziankę i zarezerwowała wspólną wycieczkę do Paryża. W mieście miłości będą bawić się całą czwórką. Jubilatom dotrzymają towarzystwa aktorka i jej partner, Piotr Bukowiecki.

- A my już planujemy wycieczkę - podwójną randkę w Paryżu . Macie jakieś pomysły na wzbogacenie planu wycieczki - zapytała swoich obserwatorów na Instagramie Edyta.

Edyta Herbuś - życie prywatne i zawodowe

Edyta Herbuś jest tancerką i aktorką. Tańczy od 9. roku życia, była wielokrotnie nagradzana. W 2003 roku rozpoczęła karierę aktorską. Grała w kilku polskich serialach, wystąpiła też w filmach - główną rolę Małgosi w filmie Patrycji Hurlak Małgosia contra Małgosia oraz epizodyczną rolę (pani Agi) w filmie Marka Koterskiego 7 uczuć.

W 2015 roku zadebiutowała w głównej roli na deskach teatru. Wystąpiła wówczas w spektaklu "Diwa". Otrzymała bardzo dobre recenzje.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Świętujemy 40. urodziny Edyty Herbuś

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości