Gwiazdy

Edyta Herbuś wzruszyła fanów rodzinną fotografią. "Takie zdjęcie niesie niesamowite emocje i wspomnienia"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
DDTVN 2016

Edyta Herbuś chętnie publikuje w sieci rodzinne zdjęcia, które za każdym razem spotykają się z uznaniem internautów. Tym razem na instagramowym profilu aktorki pojawił się post, nawiązujący do szczególnej relacji, jaka łączy ją z babcią. Jak zareagowali na niego fani?

Edyta Herbuś i jej szczególna więź z dziadkami

Edyta Herbuś chętnie dzieli się ze swoimi fanami kulisami życia prywatnego. Gwiazda regularnie podkreśla, jak ważna jest dla niej relacja z ukochanymi dziadkami. Zdjęcia najbliższych często pojawiają się na jej instagramowym profilu.

Jakiś czas temu babcia aktorki zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pobyt w szpitalu i troskliwa opieka wnuczki pozwoliły jej jednak odzyskać siły i wszystko wskazuje na to, że po troskach związanych ze złym samopoczuciem nie ma już ani śladu. Najlepszym tego dowodem jest fotografia, którą Edyta Herbuś opublikowała na łamach mediów społecznościowych.

Edyta Herbuś na zdjęciu z babcią

Zdjęcie, na którym Edyta Herbuś zapozowała z babcią, bardzo przypadło do gustu internautom. Nic w tym dziwnego, czarujący kadr doskonale obrazuje wyjątkową więź, jaka łączy przedstawicielki dwóch różnych pokoleń.

Dużo szczęścia i słodyczy Tolka dziś Wam wszystkim życzy. Babunia dziś w świetnej formie, co widać na załączonym obrazku

- napisała w poście szczęśliwa wnuczka. Widok uśmiechniętej aktorki, trzymającej w objęciach najbliższą osobę, wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Fani zwrócili się do babci swojej idolki, życząc jej zdrowia i uśmiechu. Nie kryli też swojego zachwytu nad pięknym ujęciem, u wielu wywołało ono głębokie wzruszenie.

"Takie zdjęcie niesie niesamowite emocje i wspomnienia", "Ślicznie wyglądacie", "Edytko masz cudowną babcię", "Patrzę na Was i strasznie tęsknię za moją babunią, też byłyśmy tak blisko jak Wy" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Edyta Herbuś: Tęsknie za rzeczywistością bez ograniczeń

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości