Gwiazdy

Edyta Herbuś poczuła jedność ze światem. "Księżyc jest energią kobiecości, a jego fazy wpływają na naszą wrażliwość i emocjonalność"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

W pierwszy weekend lipca na niebie obserwować mogliśmy pełnię Księżyca oraz jego częściowe zaćmienie. Jak twierdzi wiele osób, w tym wyjątkowym czasie czujemy się inaczej, nasze zmysły są pobudzone i bywamy bardziej emocjonalni. Silne połączenie z przyrodą poczuła także Edyta Herbuś. Gwiazda swoimi spostrzeżeniami podziela się w mediach społecznościowych.

Edyta Herbuś poczuła moc natury

Edyta Herbuś po ostatniej pełni postanowiła podzielić się z fanami swoimi obserwacjami. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, które opatrzyła długim opisem. Aktora wprost zwróciła się do fanów z pytaniem, czy oni również w obliczu pełni czują tak silne połączenie z przyrodą, moc natury i jedność ze światem, którego wibracje są w tym czasie bardzo intensywne.

Dla mnie to zawsze niezwykłe przeżycie #KSIĘŻYC jest energią kobiecości, a jego fazy wpływają na naszą wrażliwość i emocjonalność. Na najwyższych obrotach pracują wszystkie emocje, nawet te skrywane w podświadomości, które teraz mają szansę wypłynąć na powierzchnię. Dobrze jest znaleźć na nie przestrzeń i sposób, by je uwolnić. Oddać to, co nam nie służy. Zrozumieć. Zaprosić nowe. Natura dąży do rozwoju, do życia, do przemiany, wzrostu, ewolucji, a my jesteśmy jej częścią

– powiedziała Edyta.

Gwiazda przyznała, że magiczne chwile dają na szansę na konkretne zmiany, których najbardziej nam potrzeba. Aktorka poleciła także swoim fanom, aby dziś byli dla siebie łagodni, pełni czułości i uważności.

Warto pamiętać, że #MIŁOŚĆ rozpuszcza każde napięcie. Jednoczy i wspiera właściwe decyzje. Owocnego dnia i czułego zaopiekowania się sobą Wam życzę

– dodała aktorka.

Zachowanie a fazy księżyca

Fazy Księżyca faktycznie mają znaczący wspływ na samopoczucie człowieka. Wiele badań wykazuje, że podczas pełni często czujemy się inaczej niż zwykle, mamy problemy z zasypianiem, czujemy napięcie, nerwowość i jesteśmy drażliwi. Przyczyny nietypowych reakcji doszukuje się w środkowym układzie nerwowym, a konkretnie w tzw. hormonie szczęścia, czyli serotoninie. Prawdopodobnie podczas pełni dochodzi do zaburzeń produkcji hormony, a to wpływa na szereg nietypowych zachowani i emocji.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Agnieszka Kaczorowska-Pela o kolejnej ciąży. "Chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo"

Piękni, sławni, bogaci. David i Victoria Beckhamowie świętują 21. rocznicę ślubu

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości