Gwiazdy

Edyta Herbuś wita wiosnę w bikini. Fani: "O rany, jaki płaski brzuch!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wiosna już na stałe zawitała w naszym kraju, a z pierwszych promieni słońca postanowiła już skorzystać Edyta Herbuś. Aktorka pochwaliła się swoją nienaganną sylwetką w samym bikini, pozując na balkonie.

Edyta Herbuś wita wiosnę w bikini

Z powodu obecnej sytuacji, nie możemy czerpać witaminy D, leżąc pod palemką w ciepłych krajach, dlatego szukamy takich rozwiązań, które zgodnie z akcją #zostańwdomu, mogą choć w niewielkim stopniu zapewnić nam tę przyjemność. Sposób na to znalazła Edyta Herbuś, która mając na sobie jedynie bikini, pierwsze wiosenne słońce wita w balkonowej scenerii.

Widok niewątpliwie zachwyca sąsiadów aktorki, a również internauci są zachwyceni formą 39-latki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów:

Pani Edyto, ale figura! chyba zaraz tez wyskoczę na balkon z książką i się trochę poopalam...

Miło widzieć tak piękną i uśmiechniętą dziewczynę ?????

O rany jaki płaski brzuch...super ?

Prawie jak na Bali ?, "prawie" robi dużą różnicę, ale fajnie że pokazujesz, że zawsze trzeba żyć i znaleźć powód do radości, bo wstaliśmy i to jest kolejny dzień naszego życia

- komentują fani.

Egzotyczny poranek na balkonie

Jak się okazuje pomysłodawcą niespodzianki, był obecny partner aktorki Piotr Bukowiecki, który w ich mieszkaniu zapewnił ukochanej możliwie najbardziej egzotyczne obecnie miejsce. Wskazuje na to opis, który Edyta zamieściła pod zdjęciem:

Kiedy ukochany funduje Ci egzotyczny poranek na Wilanowie…

- napisała Herbuś.

Tancerka i aktorka zaczęła się spotykać z Piotrem Bukowskim w 2017 roku. Zarówno Edyta, jak i Piotr przeszli już przez kilka związków w swoim życiu, ale teraz widać, że wspólnie spędzony czas przynosi im wiele radości. Herbuś wiele razy podkreślała, że w tym związku jest bardzo szczęśliwa i doskonale rozumieją się z Piotrem. Aktorka często pokazuje swojego ukochanego na zdjęciach i relacjonuje ich wspólne życie.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości