Gwiazdy

Internauci dopytują Edytę Herbuś: "Kiedy Wasze wspólne dziecko?". Gwiazda odpowiada stanowczo

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś wypoczywa z Piotrem Bukowieckim i jego córką w Karpaczu. Zdjęciami z zimowego wyjazdu aktorka i tancerka podzieliła się w mediach społecznościowych. Pod postem padł niedyskretny komentarz dotyczący macierzyństwa. Gwiazda postanowiła na niego odpowiedzieć.

Edyta Herbuś odpoczywa w Karpaczu

Edyta Herbuś nie może narzekać na brak nowych projektów. W przerwie między zawodowymi zadaniami aktorka postanowiła wybrać się w niezwykle urokliwe miejsce, jakim jest Karpacz. Wypoczywa tam ze swoim partnerem, Piotrem Bukowieckim i jego córką. Aktorka relacjonuje ten czas w swoich mediach społecznościowych. Pokazuje piękne miejsca i niesamowite, górskie widoki, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się fotografia Bukowieckiego i jego pociechy.

- Najbardziej zakochani na turnusie. Taka radość bezcenna - napisała Edyta Herbuś pod zdjęciem na Instagramie.

Szybko pojawiło się bardzo dużo ciepłych słów. "Cudownie, że wspólnie spędzacie czas i się dogadujecie", "Piękna energia płynie ze zdjęcia". "Cudowny widok". Jednak oprócz tych miłych komentarzy pojawiły się także te niezbyt eleganckie.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Edyta Herbuś odpowiada na pytania o macierzyństwo

Kilka osób postanowiło spytać wprost o macierzyńskie plany Edyty Herbuś. Gwiazda cierpliwie odpowiadała na nie z przymrużeniem oka, inni internauci wskazywali, że dopytywanie o czyjąś ciążę jest nie na miejscu.

- A kiedy Wasze wspólne dziecko? - zaciekawiła się jedna z komentujących.

Herbuś odpisała: "We właściwym czasie".

- Ten właściwy czas to już niestety minął - nie odpuszczał kolejny obserwator profilu tancerki. To również skwitowała jednym zdaniem: "Jak panu minął, to minął... U mnie pełen rozkwit".

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości