Gwiazdy

Edyta Herbuś nago na Instagramie. „Stawiam na naturę”

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Postrzeganie ciała i akceptacja to tematy, które wciąż wzbudzają wiele emocji w naszym społeczeństwie. Gwiazdy coraz częściej pokazują się „bez filtrów”. Tym razem na naturę postawiła Edyta Herbuś.

Edyta Herbuś naturalnie

Przez ostatnie kilka lat w mediach społecznościowych dominował kult pięknych, nienagannych zdjęć. Niedoskonałości nie były akceptowane, a fotografie najczęściej przerabiane. Jednak od pewnego czasu gwiazdy coraz chętniej pokazują się w naturalnej odsłonie, która często okazuję się dużo bardziej korzystną. Niedawno w takiej wersji pokazała się Joanna Koroniewska. Teraz Edyta Herbuś postanowiła wpisać się w ten nurt i wstawiła zdjęcie, na którym jest bez ubrań.

Stawiam na NATURĘ

- podpisała.

Zdjęcie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Jak dodała Edyta Herbuś: „prawda bez filtra może być najciekawsza”.

Piękna natura

Przykład pięknej kobiety! Na zewnątrz i w środku

I tak najładniej

- pisali fani.

Edyta Herbuś o akceptacji

W lutym Edyta Herbuś skończyła 39 lat. Z tej okazji opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu o swoich przemyśleniach związanych z upływaniem czasu. Jak przyznała, nie chce go zatrzymywać. Docenia to, co ma i stara się cieszyć z tego, co ją spotyka.

Akceptacja jest jedyną opcją, żeby poczuć szczęście, a mi na tym zależy, żeby czerpać radość z tego, co dzieje się w moim życiu, nie będę się boksować, ani ryczeć jako czterdziecha, chyba że z radości

- powiedziała.

Zobacz cały wywiad:

Zobacz też:

Edyta Herbuś w miejscu i z ludźmi, przy których wciąż czuje się jak…mała dziewczynka

Edyta Herbuś wita wiosnę w bikini. Fani: "O rany, jaki płaski brzuch!"

Przyjaźń w świecie gwiazd. Edyta Herbuś i Agnieszka Sienkiewicz na wspólnym wyjeździe

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości