Gwiazdy

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami wyjątkową pocztówką z wakacji. "Energia kobieca znajduje to, w czym rozpoznaje znaczenie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Edyta Herbuś postanowiła oderwać się od codziennych obowiązków i wybrała się na urlop do Kenii. W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia z dalekiej podróży. Na jednym z nich aktorka zapozowała w bikini, prezentując nienaganną figurę. Fotografia została opatrzona inspirującym cytatem.

Edyta Herbuś na wakacjach w Kenii

Pogoda w Polsce pozostawia wiele do życzenia, dlatego wiele gwiazd udaje się w odległe rejony świata, by odpocząć od wyzwań dnia codziennego i cieszyć się promieniami słońca. W tym gronie znalazła się również Edyta Herbuś, która wybrała się na urlop do Afryki. Posty publikowane przez aktorkę w mediach społecznościowych wyraźnie wskazują, że wycieczka okazała się źródłem niezapomnianych wrażeń. Co więcej, pozwoliła 40-latce zgłębić znaczenie słów znanej kanadyjskiej pisarki i terapeutki.

- Marion Woodman pisze: "Energia kobieca znajduje to, w czym rozpoznaje znaczenie i bawi się. Może pracować bardzo ciężko, ale podejście do pracy będzie zawsze takie jak do zabawy- bo to, co kobiece kocha życie". I ja to czuję, ja to szanuję, ja się z tym identyfikuję - napisała Edyta Herbuś pod wakacyjną fotografią, na której zapozowała w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Zobacz wideo: Kiedy wziąć urlop w 2022? 

Kiedy wziąć urlop w 2022?
Kiedy wziąć urlop w 2022? Zbliża się nowy rok, więc wiele osób zacznie planować już krótkie wyjazdy i dłuższe urlopy. Kiedy najbardziej opłaca się wziąć wolne w 2022 roku? Źródło: Dzień Dobry TVN

Edyta Herbuś w Afryce

W jednym z instagramowych wpisów Edyta Herbuś wyznała, że wyprawa do Kenii została przez nią zaplanowana z uwagi na ważny jubileusz. Pod koniec lutego 2022 roku gwiazda skończy 41 lat, a wycieczka w odległe rejony Afryki to rodzaj prezentu, który sobie sprawiła.

- Co roku z okazji urodzin wybieram się w podróż. Odkrywam dzikie miejsca, w których odnajduję zawsze jakiś nowy kawałek siebie - wyznała aktorka w jednym z instagramowych postów, zachęcając tym samym swoich obserwatorów do śledzenia relacji z egzotycznej wyprawy.

Wakacyjne kadry z całą pewnością przypadły do gustu internautom. Świadczą o tym choćby pełne uznania komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem, na którym Edyta Herbuś zapozowała w kostiumie kąpielowym.

"Jesteś piękną kobietą o wspaniałym uśmiechu", "Przepiękna", "Super foto" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości