Gwiazdy

Edyta Górniak jest już w kraju. „Dawno nie cieszyłam się tak na powrót do Polski”

Gwiazdy

Edyta Górniak od kilku tygodni przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała nad nową płytą. Kiedy pojawiła się informacja o zamknięciu granic, piosenkarka postanowiła wrócić do Polski. W kraju czekał na nią syn.

Edyta Górniak wróciła do Polski

USA to drugi dom Edyty Górniak. Ostatnio wokalistka spędzała tam dużo czasu, pracując nad nową płytą z okazji 30-lecia pracy artystycznej. Jednak w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i decyzją o zamknięciu granic Stanów Zjednoczonych, piosenkarka zdecydowała się wrócić do ojczyzny. To jednak nie było proste. Musiała zmobilizować wszystkie siły, żeby przylecieć do kraju.

Dawno nie cieszyłam się tak na powrót do Polski. Chciałam i musiałam być bliżej mojego dziecka i bliżej mojego kraju. Nie było to proste, ale się udało. Dziękuję Polskim Liniom Lotniczym LOT i całej Załodze za bezpieczny powrót do domu

- napisała Edyta po powrocie do Polski.

Teraz artystkę czeka 14-dniowa, obowiązkowa kwarantanna. Jak się z tym czuje?

Edyta Górniak o kwarantannie

W czwartek wieczorem piosenkarka na swoim instagramowym profilu zrobiła relację na żywo dla fanów. Powiedziała, że czas kwarantanny to moment na wyciszenie się, docenienie tego, co się ma i przepracowanie własnego „ja”.

Jestem spokojniejsza, jestem pełna optymizmu. Jestem po to, żeby dać wam siłę

- stwierdziła gwiazda. W opublikowanym poście odniosła się do aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem. Jak sobie z nią radzić?

Wygląda na to, że życie utworzyło miejsca dla najpiękniejszych jego wartości ♥️ a próżność znacznie przycichła.. Mamy wreszcie czas na okazanie Miłości, dobroci i przyjaźni. Na okazanie człowieczeństwa.Idealny moment na refleksje, modlitwę i na życiowe porządki.. Także na sen i lepsze na przyszłość plany

Edyta Górniak dodała, że jest pewna, że ludzie staną się sobie bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej. Według niej, ten szczególny czas ma nas nauczyć wzajemnego zrozumienia i kształtowania relacji.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości