Gwiazdy

Edyta Górniak w poruszającej rozmowie w DDTVN: "Staram się dawać ludziom czułość przez muzykę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Edyta Górniak to polska gwiazda estrady. W poruszającej rozmowie opowiedziała o najważniejszych osobach w jej życiu, trudnych chwilach, planach na przyszły rok oraz o programie "My Way", który okazał się ogromną przygodą.

Koncert czułości

Dziennikarz Dzień dobry TVN spotkał się z Edytą Górniak podczas jej ostatniego koncertu. Piotr Wojtasik rozpoczynając rozmowę zadał pytanie, którego gwiazda się nie spodziewała i nigdy wcześniej na takie nie odpowiadała.

Edyta Górnika przyznała, że od Boga dostała całą listę rzeczy. Jednak na pierwszym miejscu wymieniła wytrwałość. Następnie Edyta wspomniała o ogromnej empatii, jaką ma dla całego świata i ludzie, która pozwala je być dobrym obserwatorem.

Tę obserwację mogę później włożyć w interpretację utworów.

- zdradziła Edyta.

Artystka jest ogromnie wdzięczna za swojego syna Allana.

Bóg podarował mi pięknego syna. Mądrego, dobrego. Oczywiście Allan jest teraz w okresie buntowniczym. Taki etap. Podobno to minie za dwa lata.

Górniak dziękuje również za ludzi, którzy ją otaczają i dzięki którym przekonała się, jak jest silna.

To dzięki nim przekonałam się, jak jestem w stanie dużo wytrzymać.

Czy gwiazda jest wdzięczna na swój talent?

Tak. Edyta w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem zdradziła, że miewała takie momenty w życiu, kiedy nie mogła śpiewać. To były chwile, kiedy w jej życiu było dużo cierpienia. Tym bardziej docenia swój talent wokalny.

To się zdarzało, kiedy moje serce było tak mocno zamknięte, zduszone, podziurawione, że nie byłam w stanie śpiewać. Wtedy też zrozumiałam, że ja nie śpiewam technicznie, ale zawsze i wyłącznie sercem.

Jak Edyta Górniak spędza Święta?

Za kilka dni Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który zazwyczaj spędzamy z bliskimi. Edyta Górniak w rozmowie z dziennikarzem Dzień dobry TVN zdradziła, że nigdy nie lubiła Świąt. To dla niej ciężki czas.

Od Wigilii do koncertu sylwestrowego jest raptem kilka dni i muszę w tym czasie się otrząsnąć, żeby nie wyjść z ciężarem w sercu. Oczywiście mój syn stara się to odmienić. Odkąd jestem mamą to te Święta są trochę inne.

"My Way" - wielki finał

18 grudnia na antenie TVN zobaczymy finałowy odcinek programu „May way”, w którym Edyta Górniak pod okiem instruktorów uczyła się jeździć samochodem. Dla artystki udział w programie był niesamowitą przygodą. Gwiazda w związku z zakończeniem programu przygotowała dla fanów niespodziankę. 18 grudnia będziemy mogli usłyszeć całą piosenkę „My way”, która rozpoczynała każdy odcinek programu.

Będę tęskniła za moimi instruktorami, za reżyserem, planem zdjęciowym. W tym programie powiedziałam o kilku momentach mojego życia, o których nie powiedziałam nigdy dotąd. I to, że to dało wielu kobietom siłę, odwagę, że poczuły, że nie są same w tych traumatycznych sytuacjach.

***

Obecnie Edyta Górniak przygotowuje się do koncertu sylwestrowego, a następnie wybiera się na urlop. W przyszłym roku z kolei gwiazda będzie świętować 30-lecie pracy artystycznej.

***

Wkrótce na stronie DDTVN pokażemy Wam nieemitowane fragmenty wywiadu z Edytą Górniak.

Zobacz też:

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości