Gwiazdy

Edyta Górniak spotkała się z amerykańską gwiazdą. Fani dopytują: "A może jakiś duet?"

Gwiazdy


Edyta Górniak podczas pobytu w Los Angeles spotkała Miley Cyrus i jej obecnego chłopaka Cody'ego Simpsona. Zdjęcie z amerykańską gwiazdą polska gwiazda umieściła w sieci.

Edyta Górniak przez jakiś czas mieszkała w Los Angeles i jeśli pozwala jej na to czas, z chęcią tam wraca. Wyleciała tam również ostatnio. I właśnie podczas tego pobytu polska wokalistka spotkała się z Miley Cyrus i jej obecnym partnerem Cody'm Simpsonem. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach do tego doszło.

Fani Edyty Górniak dowiedzieli się o tym spotkaniu dzięki zdjęciu, które polska wokalistka opublikowała na Instagramie. Widać na nim, jak obie artystki się do siebie przytulają. Pod zdjęciem polska diva napisała po angielsku:

Thank U for recharging my heart with loVe kindness and music @mileycyrus & @codysimpson. What a day (tłum.: Dziękuję za naładowanie mojego serca miłością, życzliwością i muzyką. Co za dzień).

A następnie po polsku dodała:

Przekazałam oczywiście Miley ucałowania od jej Fanów z Polski.

Fani Edyty Górniak byli zachwyceni tym spotkaniem. Niektórzy z nich nawet zaproponowali, by obie gwiazdy nagrały wspólnie piosenkę:

Pani Edyto a może jakiś duet z Miley Cyrus ??? Ale byłby czad x Pozdrawiam ?

Jeeeeeejku, ale zazdroszczę! ? Myślę, że collab z Miley byłby świetny ?

Warto przy tej okazji przypomnieć, że w lipcu tego roku Miley Cyrus opublikowała na swoim Insta Story nagranie ukazujące Edytę Górniak śpiewającą piosenkę amerykańskiej gwiazdy "Mother’s Daughter".

>>> Zobacz także:

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości